Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szatan mnie opętał i dlatego źle się czuję?


Niktita

Rekomendowane odpowiedzi

Niktita,
Bo chciała, byś była dobrym człowiekiem... robiła to dla Twojego dobra.

A pomyślałeś o tym, że przez traktowanie, o którym mówiła Hania masz takie jazdy?

 

Nie, to na pewno nie wina księży, ani zakonnic. Jak już, to jest to moja wina i teraz jestem pokarany za grzechy. Przyznam się, że kiedyś pokazałem środkowy palec koledze, bo mi też pokazał, to było w czasie rekolekcji. Może za to zostałem pokarany?

 

-- 29 sie 2013, 22:59 --

 

Niktita

 

Dobrym człowiekiem??Chyba znerwicowana dziewczynka.

 

Nie pomyślałaś, że ta nerwica może być spowodowana ingerencją złych duchów? Czemu zwalasz winę od razu na tę biedną zakonnicę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niktita,

Nie, to na pewno nie wina księży, ani zakonnic. Jak już, to jest to moja wina i teraz jestem pokarany za grzechy. Przyznam się, że kiedyś pokazałem środkowy palec koledze, bo mi też pokazał, to było w czasie rekolekcji. Może za to zostałem pokarany?

:mrgreen:

 

-- 29 sie 2013, 23:01 --

 

Niktita, ty naprawdę nie widzisz jakie chore rzeczy piszesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niktita,
Nie, to na pewno nie wina księży, ani zakonnic. Jak już, to jest to moja wina i teraz jestem pokarany za grzechy. Przyznam się, że kiedyś pokazałem środkowy palec koledze, bo mi też pokazał, to było w czasie rekolekcji. Może za to zostałem pokarany?

:mrgreen:

 

To nie jest zabawne! Ksiądz mówił nam raz w podstawówce, że pokazywanie środkowego palca w domu, czy w miejscach publicznych jest grzechem lekkim, ale jak się takie coś uczyni w kościele, to jest to grzech śmiertelny i po śmierci bez pytania trafia się do piekła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33

 

Tak biedna zakonnica, nie wiedziałeś odpowiedzi bila patykiem po ręce,,oj biedna była ..istny anioł..

 

-- 29 sie 2013, 23:07 --

 

Niktita

 

Tak My Jesteśmy opętani , daj namiary na dobrego egzorcystę , pójdziemy a Ty będziesz się leczył...

 

-- 29 sie 2013, 23:09 --

 

Niktita

 

NIE KPIE Z KOŚCIOŁA ,TYLKO TY BŁĄDZISZ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×