Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zatoka Erotomanów


kupmitrumne

Rekomendowane odpowiedzi

Tiber_Septim, jakie masz ? pytam z ciekawości ?

Mam obsesję na punkcie minetki :D Wiadomo że jeśli robi się ją zbyt agresywnie, np za mocno ssie się łechtaczkę to kobieta będzie protestować, odruchowo zaciśnie uda albo wręcz odepchnie mi głowę. Ale nie zrobi tego jeśli będzie związana :D W moich fantazjach przywiązuję kobietę do wyra i tak ją torturuję językiem aż z rozkoszy traci przytomność (chociaż wiem że to raczej przesada bo utrata przytomności podczas seksu to raczej mity)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiber_Septim, Fajnie , że stawiasz przyjemność kobiety na pierwszym miejscu , zajebista fantazja :great: muszę ją dodać w przyszłości do swojej listy ..

 

Mnie też podnieca przywiązywanie do łóżka , wiązanie oczu itp , więc kiedyś sobie wymyśliłam , że zrobię tak z facetem , zwiąże mu ręce i oczy , żeby nic nie widział , wtedy sie zmysły wyostrzają ... :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiber_Septim, Fajnie , że stawiasz przyjemność kobiety na pierwszym miejscu , zajebista fantazja

Moja pierwsza (i jedyna) dziewczyna była oziębła, więc trzeba było się starać ;) Szkoda tylko że jednocześnie była strasznie wstydliwa i nie pozwoliła mi spełnić większości moich fantazji.

Nawiasem mówiąc każdy rozsądny facet powinien stawiać przyjemność kobiety na pierwszym miejscu bo to po prostu opłacalne. Zadowolona kobieta będzie się oddawać częściej. Nie ma sensu się koncentrować wyłącznie na własnej przyjemności, przecież my i tak mamy orgazm za każdym razem.

Ale to jeszcze nie koniec tej fantazji ;) W jej bardziej perwersyjnej odmianie występuje jeszcze jedna kobieta, biseksualna z którą jednocześnie wykonujemy minetkę tej związanej - tak że liżemy nawzajem siebie i jej cipkę :105:

 

Mnie też podnieca przywiązywanie do łóżka , wiązanie oczu itp , więc kiedyś sobie wymyśliłam , że zrobię tak z facetem , zwiąże mu ręce i oczy , żeby nic nie widział , wtedy sie zmysły wyostrzają ... :105:

Taki bondage jako pasyw już mnie specjalnie nie pociąga, chociaż gdybym miał to zrobić z kobietą której ufam... To czemu by nie spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiber_Septim, fajny pomysł , dołączenia biseksualistki , nigdy nie pomyślałam o tym , może być fajnie :)

Związana kobieta zapewne będzie miała konkretny orgazm :lol: . Ja lubię sprawiać partnerowi przyjemność , a jeżeli do tego dołączy 100% zrozumienie miedzy nami , to nie ma nic lepszego . Dlatego fajnie jest jak jedna strona wie co lubi druga i odwrotnie :)

 

Przecież żadna kobieta by Ci w ten sposób nie zrobiła krzywdy , tylko przyjemność , zamiana ról jest zawsze fajna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież żadna kobieta by Ci w ten sposób nie zrobiła krzywdy , tylko przyjemność , zamiana ról jest zawsze fajna

Nie boję się że jakaś zrobiłaby mi krzywdę ;) Po prostu nie wyobrażam sobie takich perwersyjnych zabaw z kobietą której nie kocham i której nie ufam, nie potrafiłbym się przełamać... Ba, szczerze mówiąc to w ogóle nie wyobrażam sobie seksu z nowo poznaną kobietą, jednak dla mnie seks to akt miłosny a nie zwierzęce zaspokojenie potrzeb. Dlatego od pięciu lat żyję w celibacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież żadna kobieta by Ci w ten sposób nie zrobiła krzywdy , tylko przyjemność , zamiana ról jest zawsze fajna

Ba, szczerze mówiąc to w ogóle nie wyobrażam sobie seksu z nowo poznaną kobietą, jednak dla mnie seks to akt miłosny a nie zwierzęce zaspokojenie potrzeb. Dlatego od pięciu lat żyję w celibacie.

Albo ty masz zanik jąder, albo starsza siostra Ci wode z mózgu robi.

Walnij jakieś piwko, ale tym razem nie karmi, spojrz na temat z innej strony :D

Myslisz ze jakaś laska bedzie czekała na sex iles miesiecy az ksiaze zakocha sie w niej i moze zdecyduje sie ja zaciagnac do łozka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Tiber_Septim, też pięć lat żyje w celibacie. :pirate:

ja 2 i pół a wcześniej to ponad 30-ci w sumie nadawałbym się na zakonnika. Miałem nadzieję na odmianę losu ale dostałem przed chwilą brutalnego kosza. :why:

Wcale nie dostałeś - jeszcze wrócę kiedyś. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×