Skocz do zawartości
Nerwica.com

Przydatne artykuły o leczeniu NERWICY NATRĘCTW


ladywind

Rekomendowane odpowiedzi

lovely, mnie np. szczególnie należałoby na natretne myśli tzw zamartwianie się , wątpliwości , analizowanie

 

Spotkało się pewnie z niewielkim zainteresowaniem ponieważ wiesz jak jest z nami chorujacymi , każdy kurczowo trzyma się swoich natrectw jak pies nogi ;)

Sądzę jednak że wielu osobom chcącym coś w sobie zmienić bardzo przydadzą się te ćwiczenia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem jak to jest... czlowiek jest tak pochloniety obsesją że bardziej interesuje go jej treść niż sam fakt że to obsesja i że mozna coś z tym zrobić zeby zniknęła. Pamiętam że na początku choroby przeczytałam cały ten poradnik Żerdzińskiego zupełnie olałam, dalej szukając jakichś dziwnych sposobów na myśli i kompulsje lub roztrząsając ich treść i szukając jakichś sensów i przyczyn... na nic się zdało... W końcu mój przyjaciel zaczął czytać i podsyłać mi rzeczy i namawiać do ćwiczeń. I dopiero się przekonałam jak coś zaczęło działać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lovely, dokladnie tak jest :-) również roztrzasam to na wiele sposobów ,szukam przyczyn , a to na nic się zdaje bo natrectwa są dalej .

Twój przyjaciel jest naprawdę wielki że pomógł Ci w leczeniu i wspierał Cię :-).

Domyślam się że mieszkasz za granicą , tam jest więcej pomocy dla nas chorujacych ? Bo tutaj w Polsce jest właściwie tylko Poradnik Macieja Żerdzinskiego .

 

Ps. W najgorszym stadium choroby poradnik także wylądował w kącie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lovely, bardzo marnie ,dziwię się że tak mało mamy publikacji na ten temat .

 

-- 18 sie 2013, 21:52 --

 

Próbowałam walczyć dzisiaj przez powstrzymywanie się ale było mi bardzo ciężko , w ostateczności uleglam :-|

Lovely masz jakies porady typowo na natretne myślenie , zamartwianie się , jeśli tak to prosze podeslij mi też .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×