Skocz do zawartości
Nerwica.com

leczenie, terapia a kwestie finansowe.


silesiankitten

Rekomendowane odpowiedzi

oby sama mnie zaskoczyła, a latwo jej nie było bo majac za soba kilkuletnie leczenie, tez inaczej rozmawiam z psychiatra i chyba oczekuje innej komunikacji jak tylko słuchanie i wypisywanie recepty,

 

zaskoczyła mnie naprawde pozytywnie bo po pierwsze, z moim obecnym lekiem co do wychodzenia spoznilam sie do niej prwie 30 minut, a poniewaz bylam ostatnia pacjentka myslałam ze ona po prostu pojdzie do domu jak nie ma mnie na czas

 

a po drugie poltorej godziny u lekarza psychiatry w ramach nfz naprawde rzadko sie zdarza ...nie zapeszajmy....

 

na koniec wyznaczyla wizyte kolejna sama, z informacja ze jak cos sie bedzie działo , mam awaryjnie dzwonic do przychodni i yumawiac wizyte,

 

ps. moze ma nawyki z prywatnego gabinetu, albo faktycznie to lekarz z powołania, jak sie nazywa nawet nie zapisałam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

satinela, Muszę Cie zmartwić gdyż , rzadko zdarza się dobry lekarz z powołania z funduszu NFZ raczej są jacyś kretyni którzy robią wielką laskę , że Cie przyjmują .. przynajmniej ja trafiłam na takich

 

powodzenia w poszukiwaniu :)

Niestety wśród prywatnych też to różnie bywa. Lekarz z powołania? Wymierający gatunek raczej.

 

Gdy umiera pacjent i jest to ewidetnie jego wina, to on zrobi wszystko, żeby zwalić odpowiedzialność na pielęgniarki... Jakżesz pan nieomylny profesor mógł się pomylić... Boże, widzisz a nie grzmisz? :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×