Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zgłupiałem.


Ludw1k

Rekomendowane odpowiedzi

Z pozytywów brania leków to dość wyrównany nastrój, z negatywów impotencja i otumanianie. Brałem xanax i przez jakiś miesiąc silne leki antydepresyjne. Ogólnie czułem się tak jakbym był niewyspany i poddany silnemu lękowi (mniejsza sprawność umysłowa, uczucie odrealnienia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kiedyś miałam szumy uszne. i kilka innych typu nie czułam czubka głowy, jakby włosy nie były moje. zwariować można. byłam w instytucie patologii słuchu, zbadali mnie i nie znaleźli przyczyny więc mi wpisali w kartę że szumy u mnie powoduje nerwica. doszło do tego, że bałam się każdego dźwięku, bałam się wychodzić z domu, jak już wyszłam to często wracałam w połowie drogi. dźwięki to były tortury, ale nie wszystkie tylko niektóre. np stuk łyżeczki o szklankę słyszałam 1000 razy głośniej i tak jakby wydobywał się z mojej głowy. to był jeden z najgorszych okresów mojego życia. pomógł mi lek Tanakan, rozszerza naczynia krwionośne w mózgu. nie wiem jakim cudem się z tego wygrzebałam. rozumiem Cię doskonale i szczerze współczuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×