Skocz do zawartości
Nerwica.com

Niczyja i dla każdego.


nieidealna

Rekomendowane odpowiedzi

Poniższe zachowanie jest chyba gorsze niż jakieś lizawki na imprezie:

Z moim ex było tak, że też unikałam spotkań z nim, olewałam go. Kiedy już się zgodziłam byłam złośliwa, oschła. Potem zachowywałam się jak dziwka. Pozwalałam mu na wiele, sama aranżowałam sytuacje, przerywałam, zanim doszło do stosunku a potem bez powodu się nie odzywałam. Będąc w związku nie obdarzałam partnerów uczuciem, nie widziałam przyszłości dla związku, ale ciągnęłam to aż mi się nie znudziło.
Mam wrażenie, ze autorka traktuje przedmiotowo i siebie, i facetów. Siebie aranżuje jako obiekt seksualny wykorzystując do tego celu męskie zainteresowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe w tej dyskusji jest to, że to autorka sama siebie nazywa dziwką i kurwą, nikt inny tego o niej nie napisał.

Więc muszę napisać - nie obrażajmy kurw. Nie jesteś kurwą autorko, w żadnym burdelu by takiej "kurwy" nie zatrudnili. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie już z tym 'borderem'. nieidealna, jeśli już mamy się bawić w pseudo-diagnozy, jest do bólu histrioniczna. Dobre w całej tej historii jest to, że ma jakiś wgląd w siebie. Teraz tylko trzeba posunąć się o krok naprzód i 'coś' z tym zrobić. Polecam terapię behawioralno-poznawczą, a jeśli koleżanka chce się babrać w przeszłości i przy tym uczyć się modyfikować swoje myśli/zachowania to w takim razie polecam terapię integratywną. Będzie dobrze :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×