Skocz do zawartości
Nerwica.com

MÓJ ŚWIAT


Bogna

Rekomendowane odpowiedzi

Moja "przygoda z pisaniem" rozpoczęła się, gdy w 1992r. pojechałam do swojej Cioci do Gorzowa. Właśnie w lutym 1992r. umarł mój Brat cioteczny (syn tej Cioci), którego bardzo kochałam. Wtedy byłam bardzo samotna i zagubiona. Nie umiałam poradzić sobie ze śmiercią moich Rodziców, którzy trzy lata wcześniej zginęli w wypadku samochodowym, ani ze śmiercią mojego Brata. Gdy powiedziałam o tym Cioci, Ona doradziła mi, abym spróbowała opisywać wszystko to, co czuję. Zaczęłam. Najpierw były same opowiadania. Później dołączyły wiersze. Dziś pisanie jest "moim światem", w którym "zatrzymuję czas".

Piszę od 20 lat i przez cały ten czas pisałam "do szuflady". Jest to spowodowane tym, że Babcia, z którą mieszkam nie akceptuje tego, że piszę. Dopiero niedawno zaczęłam pokazywać moje utwory innym.

 

-- 07 kwi 2013, 19:45 --

 

********

 

Nie mówię nic,

słowa nie wyrażą

mych uczuć.

Czasem tylko

serce mi pęka

i poduszka jest mokra od łez

pośród bezsennej nocy.

 

Warszawa, styczeń, 2000r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że piszesz nie jest czymś złym. Czy sprawia Ci to radość?

Czasem nieszczęścia w życiu spotykają nas po to, abyśmy w pewnym momencie w życiu umieli przeprowadzić przez nie innych ludzi również nimi dotkniętych.

Czasem dochodzimy do pewnego dobra, która największe zło potrafi zamienić na największe dobro - jeśli zło odpowiednio przeżyjemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×