Skocz do zawartości
Nerwica.com

Moja książka


mysia_fisia

Rekomendowane odpowiedzi

Baardzo dawno nie było mnie na tym forum, ale kiedyś pomogło mi w sposób niezwykły. Dzięki wsparciu jakie tu dostałam rozpoczęłam mozolną drogę. Było warto.

Dziś nie przychodzę po pomoc, ale po to, żeby opowiedziec o książce, którą wydałam.

Porusza ona problem innego postrzegania świata i próbuję w niej pokazać, że nic nie jest jednoznaczne i nikt nie ma prawa oceniać kto jest chory, a kto nie.

"Każdy z nas inaczej postrzega świat i otaczającą go rzeczywistość. Co jednak, jeżeli ta odmienność wykracza poza wyznaczone normy? Czy mamy pewność, że inny to szaleniec? A może to my nie wiemy wszystkiego? Nie potrafię odpowiedzieć na te pytania, proponuję więc czytelnikom podróż do wewnętrznego świata Olgi, aby sami mogli zdecydować co jest prawdą, a co tylko złudzeniem. Jeżeli potrafią…"

 

Tyle ode mnie. Jeżeli kogoś zainteresowałąm, to proszę o kontakt na priv. Tam podam tytuł, bo nie chcę tutaj uprawiać reklamy.

Mogę tylko powiedzieć, że zależy mi szczególnie na opinii ludzi, którzy czują inaczej niż większość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×