Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
mała1

odstawienie antydepresantu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Przez 10 miesięcy brałam Aciprex 0,5 mg raz dziennie rano i lekarz stwierdził abym już odstawiła. przez pierwsze dni było ok natomiast minął tydzień po odstawieniu i pojawiły się nydności, zawroty głowy, ból głowy i ogólnie złe samopoczucie jakby mnie grypa zaczęła łapać (ale nie łapie) mam pytanie czy to normalne po odstaiwniu tego leku i czy dlugo to potrfa ? pomóżcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×