Skocz do zawartości
Nerwica.com

boze zeslij na mnie smierc, albo sen-moja historia


adhab

Rekomendowane odpowiedzi

przesylam Pani osobisty list, prosze mi jakis pomoc/doradzic co i jak brac

 

Dzien dobry,

 

Prosze o jakas merytoryczna pomoc. no nie mam sie do kogo zzerocic.

Mam do Pana pytanie i prosze o rade w sprawie tego alrpxu.

Mam straszna fobie jezeli chodzi i wystepowanie publiczne, poznawanie duzej grupy ludzi, na imporezie zeby troche leki minely pije piwo, na imprezy chodze sporadycznie, bo wiem, ze taka metodas posto prowadzi do alkhoolizmu.

 

 

Zaczalem nie dawnoi zazywac 200 mg sertaliny na to zeby mi sie cokolwiek chcialo, zebym mogl miec jakis imopuls do zycia i dzialania + 150mg chlorprothixenu na sen * sen to tragedia meczesnie sie 2,5h i na sile ide spac, lek nie dziala jak kiedys), zauwazylem, a wczesniej tak nie bylo ze mam wysoka tolerance na dzialanie jakichkolwiek lekow - musze bracw wiuekszych dawkach. Nie wiem czy to nie od tego chlorprothixenu - zazywalem nawet 350mg - mam paniczny niepokoj ze nie usne i bede zdychal po nieprzespanej nocy.

 

Wiec mialem kilka dni stresujacych, wiem ze to moze sie wydawac smieszne, ale zostalem aprosszony na nabozenstwo do SWiadkow Jehowy, wiec walnalem sovbie profilaktycznie 4 mh alrpoxu, bo strach przed pojsciem na cos takiego, gdzie kaazxden sie wita, przedstaswia i w ogole bylo by bez alproxy dla mnie pieklem. i Tak przez kilka dni lykalem lacznie dziennie od 4 do 6 mg alproxu, bo dzieki temu w polaczeniu z chloprprothixenem usypialem tak ak zawsze marzylem po 30 minutach.

 

Prosze pmi pomoc - alprox strasznie uzaleznia, ale chce go stosowac doraznie, jednak juz 1 mg nie dziala, bo powiienem zrobic aby to znowu wrocilo dzialanie w zwyklej dawce?

Czy juz organizm sie tak udodprosnil zeby spadla dawna sila do dzialania 1 mg ?

 

Blagam o pomoc, bo gdyby nie alprox to bym w sytuascjach doraznmych ale bardzo stresujacych w/w itp nie byl w stanie nic zrobic.

 

Jedyznym moim problemem jest komplentyn brak motywacji, zero, taki trup ideowy, wszedzie sie zmuszam, nie mam wielu znajoimych, proboje wyjsc do ludzi ale na chwile obecna pora mi nie pozwala, a imporezy sa ryzykowene - alk, chwila nie uwagi upicie sie i faza psychiczna po zmieszaniu. Dlatego lykamm setaline, mo ze to pomoze mi w 'chceniu sie' w motywacji do dzialania ? no i pomaga podobno w tej dawne na pewnodc siebie i fobbie.

Lekarza mam przejebanego, leczyl mnie 5 lat, sdkurwysyn jeszcxe staremu kliejntowi wyjebal z tekstem, ze od teraz 60 zl i zaplacilem 160 z za 6 min rozmowy . Na samym poczatku rzyszedlem do niego z obnizonym nastrojem, nic mi sie nie chcialo i z lekka fobia, to debil po miesiacu napierdalal mnie 300 mg efectinu 200 mg trrazodonu, wiec nie myslalem tylko sobie zylem - przez ten nadmiar lekow uwidocznilo sie we mnie lekki czad, dsam po jakims czasie zrezygnowalem z przyjmowacnia tylu lekow i zostalm przy chlorze. Jednakzaden inny lek nasenny na mnie nie dziala - po stioxie mam /cenzura/ faze zycia i pobudzenie, trazodon mnie pobudza. Chlor jest przejebany - wkreca sie 2-3h, nie czuc snu, zmuszam sie do polozenia, pudze sie w nocy kilka razy i wstaje tak jak teraz 3.5.

 

Ciagle jestem podenerwowany, napiety, najlepiej nigde by nie wychodzil, a mam dopiero 28 lat, a zaczelo to sie ok 8 lat temu, tak mnie naszla depresja i co najwazniejsze fobia chodze w czapce tylko bo mam wysokie czolo i histerycznie sie boje, ze mi nia ktos sciasgie, na dodatek jestem bezrobotny - dlatego modle sie o dzialanie tejj sertaliny zeby mnie postanowila i Waszych rad - co mam zrobixc z tym alrpoxem zeby znowu zaczal dzialac, wiem ze dojebalem dawkami, ale ja mam tak ujebane, ze im wiecej tym lepiej.

Chcialbym bardzo pracowac, ale strach przed jakimikolwiek dzialaniami mnie paralizuje, a nie moge noin stop jezdzic na 5 mg xanaxu!!!!

probuje tlumaczyc sobie poewne rzeczy, dadodatek kurwa mam maxymalnie znerwicowana i przewrazliwiona na moim punkcie matke i ojca co lubi wypic.

 

Wiem, wiem, kazden doradza mi lekarza - chodze co kilka miesiecy do tego konowala, ale nie stac mnie na prywatnego, a do panstwowego sa terminy kilkumiesieczne czasem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

mam od tego swojego wypisane zasw. do lekarza rodzinnego i on mi do lipca przepisuje leki czyli chlor, sert i doraznie alprox

Przepraszam za dlugie wypociny, ale bardzo prosze o jakies rady.

z wyrazami szacunku,

grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×