Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA + MIRTAZAPINA (California Rocket Fuel)


Lord Cappuccino

Co sądzisz o CRF?  

55 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co sądzisz o CRF?

    • Genialny mix
      24
    • Nie urywa d*py
      29
    • Ćpuński wynalazek
      15


Rekomendowane odpowiedzi

Jak możecie mówić że ten zestaw jest dobry na lęki?

Na depresje być może jest mega zajebisty ale na lęki,przez noradrenalina indukuje lęki.... 8)

Marian Pażdzioch serio po tygodniu już wenla z mirtą działają u Ciebie na lęki ? :D Jakoś mi sie nie chce wierzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak możecie mówić że ten zestaw jest dobry na lęki?

Na depresje być może jest mega zajebisty ale na lęki,przez noradrenalina indukuje lęki.... 8)

Marian Pażdzioch serio po tygodniu już wenla z mirtą działają u Ciebie na lęki ? :D Jakoś mi sie nie chce wierzyć.

 

A serio. Ostatnio byłem jakieś 3-4 tygodnie bez antydepresantów. Dodałem wenlę i po 3 dniach poczułem dużą poprawę. Ale w ChAD tak już jest, że antydepresanty bardzo szybko zaczynają działać. Zastanawiałem się cały czas, czy ta diagnoza jest trafiona. Widocznie tak, skoro antydepresanty tak szybko zaskakują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję :D kiedyś pomogło, na 3 miesiące. Może teraz też ruszy. Póki co zero lęków i fajne pobudzenie. Propranolol musi być, bo puls szaleje. Zamiast mirty łykam miansę, ale na dniach kupię Mirtagen 30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na CRF parę tygodni, najpierw miesiąc 187,5mg wenli + 30mg mirtazapiny -> potem 4 tygodnie 225mg + 45mg. Ten zestaw miał mnie zaktywizować. Niestety, spałem po 10h++ i okropnie ciężko mi się zwlekało z łóżka. Nastrój nie najlepszy i ogólna apatia. Lęki i obsesyjne myślenie były stłumione, ale normalnie na tym zestawie funkcjonować nie mogłem. Teraz będę schodził z wenli i przerzucał się na fluoksetynę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

absolulu, A przytyles przez te parę tyg po mirtazapinie?

Boje się tego tycia bardzo.Zalezy mi na tym,żebym spala,bo z tym mam straszny problem :( Redukcji lęków,rano jest najgorzej z lękami i nastrojem :( Uspokojenie wręcz wskazane,bo się zamartwiam wszystkim,analizuje za bardzo masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cytrynka84, Przytyłem odrobinę, ale to zmiana raczej nieistotna statystycznie ;) Z tym że ja zawsze byłem szczupły i raczej mam dobrą przemianę materii, więc nie każdego moze się to tyczyc. Zreszta po zwiększeniu wenli mialem nudnosci na widok jedzenia, więc nie chciało mi sie obżerać. Na sercie + mirta mialem chcice na jedzenie zaraz po wzieciu mirty. Na wenli moglem zasnac bez jedzenia przed snem ;) Generalnie to z tym tyciem to raczej kwestia tego czy się będziesz obżerać po zażyciu mirty czy nie - proponuję się powstrzymać :lol: Ew. jeść coś niskokalorycznego i popijać wodą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na CRF parę tygodni, najpierw miesiąc 187,5mg wenli + 30mg mirtazapiny -> potem 4 tygodnie 225mg + 45mg. Ten zestaw miał mnie zaktywizować. Niestety, spałem po 10h++ i okropnie ciężko mi się zwlekało z łóżka. Nastrój nie najlepszy i ogólna apatia. Lęki i obsesyjne myślenie były stłumione, ale normalnie na tym zestawie funkcjonować nie mogłem. Teraz będę schodził z wenli i przerzucał się na fluoksetynę.

 

To powodzenia. Nie będzie to przyjemne. Z wenli ciężko się schodzi a fluo długo się rozkręca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

absolulu, To znaczy,biorę mirte i idę Norte od razu wieczorem po zażyciu nie jem nicMirta działa prawie cala dobę,wiec boje się,ze nadrobie w dzień z jedzeniem :( Mam zaburzenia jedzenia są dni,ze nie jem nic po prostu się głoszę,a są dni,ze zjem za dużo i bulimia się włącza,wymioty itp Anoreksja z bulimia naprzemiennie :( Dziś nic prawie nie jadłam ze strachu.Jestem chuda,ale strasznie boje się przytyć....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na CRF parę tygodni, najpierw miesiąc 187,5mg wenli + 30mg mirtazapiny -> potem 4 tygodnie 225mg + 45mg. Ten zestaw miał mnie zaktywizować. Niestety, spałem po 10h++ i okropnie ciężko mi się zwlekało z łóżka. Nastrój nie najlepszy i ogólna apatia. Lęki i obsesyjne myślenie były stłumione, ale normalnie na tym zestawie funkcjonować nie mogłem. Teraz będę schodził z wenli i przerzucał się na fluoksetynę.

 

To powodzenia. Nie będzie to przyjemne. Z wenli ciężko się schodzi a fluo długo się rozkręca.

Wy to cieniasy jesteście bo potrzebujecie benzo żeby w ogóle na wenle wchodzić, to się nie dziwie że takie wpisy jak powyżej maja miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma piernik do wiatraka, piję też herbatę i biorę witaminy :D A to nie znaczy że przy pierwszym lepszym schizie zarzucam benzo bo mi się coś stanie. Dla mnie lepiej jest dodac 25chlorprothixenu niż brać 100mg promazyny bo taki sam jest efekt. Albo i lepszy długoterminowo.

Tak żeś to teraz napisał jakby ilość leków była wyznacznikiem, jak to się mówi że bierzesz 5 albo 10 tabletek na dzień. Wszystko dawka. Cienias jestem bo biorę 450mg wenli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewgf, To, że ty nie bierzesz benzo, nie oznacza, że inni nie mogą, niektórzy maja masakryczne lęki lub muszą chodzić do pracy, gdzie wymagane jest jakieś niezbędne minimum formy i wyglądu, ja jak brałem wenle to pierwsze 3 dni wyglądałem jak Johny Deep w Las Vegas Parados :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak miałem myślisz że nie, jak jechałem autem to nie wiedziałem czy one trąbi za mna, przedemna czy tylko mi w głowie. Straszyło że zaraz coś we mnie wjedzie, że kogoś przejadę. Całyczas taki lęk że tylko się schować pod puduszkę. Ale wiem że to tylko lęk, czyli nieirracjonalność. Przynajmniej te lata terapi tego mnie nauczyły. Móc mogą pewnie tylko po co brać 1 rzecz na którą trzeba brać drugą. Potem jest o wiele lżej jak już wszystko się wkręci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałam o tym w wątku o mircie na ostatniej stronie.Mozesz zerknąć?Nie chce się powtarzać OK?

Biorę 150 wenli i 15 mirty narazie.Wolalabym mianse 30mg,mniej się tyje,i mniejsze zatrzymanie wody po miansie.Lekarz wcisnal mi kit,ze jest odwrotnie :( Jak pomyśle,ze obudze się jutro jeszcze bardziej zmęczona niż jak się kladlam przez te beznadziejne sny po mircie to mi się wszystkiego odechciewa...

Może bede musiała wejść na 30 mirty :( Ehh Ci lekarze :(Dr wie o moich zaburzeniach jedzenia,ale się uparł,zamiast mianse zwiększyć :(

 

-- 26 mar 2015, 18:14 --

 

Trittico 125 slabo działało,a w ogóle prawie nie spalam,wiec coś wziąć musiałam.Juz nie wiem,chore to wszystko :(

 

-- 27 mar 2015, 12:49 --

 

elfrid, Lekarz mnie miesiąc temu namawiał na Norte,nie zgodziłam się i w końcu po mojej prośbie dostałam Lerivon 10,który slabo działał,max 6-8h snu,rano mega lęki :( Teraz poszłam na wizytę i pytam czy podnosimy mianse do 30,czy zmieniamy na Norte.Mam zab. jedzenia takie,ze albo się głoszę i nie jem prawie nic kilka dni.Potem nadrabiam i się obzeram przez 1-2dni ,po jedzeniu niestety prowokuje wymioty itp.Raz anoreksja,potem bulimia :( ,wiem dziwne.Lekarz o tym wie i powiedział,ze jak zwiększy mi lerivon to bede miała jeszcze większy problem z kontrolowaniem apetytu niż po Mircie.Stanelo na Mircie,bo dłużej działa niż miansa.I wg dr mniej sie tyje po mircie niż po nią się,co jest bzdura.Uleglam dr i teraz zaluje,w dzień jestem przymulona,w nocy chore sny :( Budzę sie z mniejszymi lękami rano jakiś plus,no nic zobaczymy co bedzie dalej.

 

-- 27 mar 2015, 12:52 --

 

Sorrki za błędy,głupi słownik i wychodzą bzdury.Glodze się i mirta,oczywiście mialo byc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie zastosuje zestaw wenli którą biore w dawce 450 mg od 8 dni z mirtazapiną w dawce 45mg.Czuje ze sama wenla nie da rady na moją depresje.

 

-- 01 cze 2015, 14:14 --

 

Dzisiaj ruszam z CRF ,mój zestaw to 450mg wenli,45mg mirty i 7,5mg arypiprazolu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz takie dylematy, to chyba nie jest z Toba tak zle. Ja bedac w glebokiej dupie mialem gdzies swoj wyglad i bylem gotow oddac wszystko za zdrowie psychiczne.

 

Ja po mircie nie tylem w ogole, po miansie bardzo. Ale 60mg miansy i 200 sertraliny wyciagnely mnie z bagna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×