Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie mogę się z nikim związać, dlaczego tak się dzieje?


Ksiazepodochrona90

Rekomendowane odpowiedzi

Mad_Scientist, uhuhuhu... Pojechałeś. :shock:

Kochasz to że jesteś płaczliwy? Nie kumam. Nikt nie chce żebyś z wrażliwego faceta stawał się wyrachowanym skur... . Lekkie zmiany mają pomóc TOBIE! Mają zapobiec zranieniu i cierpieniom. Czego oczekiwałeś pytając o radę? Że poklepiemy Cię po ramieniu i będziemy żałować? CHCEMY pomóc ale Ty nie słuchasz tego co się do Ciebie mówi... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, kocham to w sobie. Bycie dobrym to dobra cecha tylko wy nauczyliście być się modni. Tacy puści, bez uczuć. Ja nie zamierzam taki być i nie będę. Nienawidzę mody XXI wieku i głupich zachowań ludzi, którzy oczywiście stają się jak nastolatkowie z charakteru. Jestem socjopata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hola, hoooola... Jest zasadnicza różnica między byciem dobrym, a roztkliwianiem się nad sobą i płakaniem nad swoim losem. Nie uważam tego za dobrą cechę. :? Puści? Bez uczuć? Oj, przeginasz... :nono: Masz w sobie zero samokrytycyzmu. Wkurzasz się bo Ci powiedzieliśmy szczerze co robisz źle. Prawda w oczy kole...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, kocham to w sobie. Bycie dobrym to dobra cecha tylko wy nauczyliście być się modni. Tacy puści, bez uczuć. Ja nie zamierzam taki być i nie będę. Nienawidzę mody XXI wieku i głupich zachowań ludzi, którzy oczywiście stają się jak nastolatkowie z charakteru. Jestem socjopata.
Socjopata to akurat ktoś bez uczuć ;)

 

Ja nie jestem za biegły w kontaktach damsko-męskich, ale właśnie to co piszesz brzmi tak nastoletnio, a nawet dziecinnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co wy w ogóle tracicie czas na dyskusję z narcyzem- narcyzi nie są zdolni do przyjęcia perspektywy innych osób. Są zbyt aroganccy, zarozumiali, wyniośli i przekonani o swojej wyższości.

 

Książe- tak się składa, że nie jesteś pod ochroną tylko jesteś gatunkiem na wymarciu. Temat ląduje w hasioku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×