Skocz do zawartości
Nerwica.com

pokrecone teksty mojego autorstwa


kkdm

Rekomendowane odpowiedzi

zalozylem temat tutaj, bo bezposrednim tego powodem, bylo zaproszenie was na moja strone, a nie porozmawianie o mnie samym

 

tez mam dola o 4-5 lat i ostatnio znalazlem sposob, na czesciowe jego rozladowanie

 

czesc / wiekszosc / wszscy, wezmiecie mnie za oszoloma, ale ja sie dobrze bawie i jesli jest chociaz jedna osoba, ktorej ze smiechu poleci lezka, to wiem, ze bylo warto

 

calosc polega na poswieceniu sie sztuce, kontrowersyjnej, pelnej bluzgania, ale jednoczesnie utrzymanej w konwencji dowcipu

 

http://www.kkdm.fora.pl/viewtopic.php?p=3#3

 

probka (nie masz osiemnastki - nie czytaj. i to nie jest zart, uszanujcie czyjes poczucie humoru, poki ten ktos nie szydzi z was samych):

 

 

grywasz ze starym w bilard porabany jak znaleziona w komodzie tesciowa drwala, gdzie twoj ojciec zapiera sie o fliper "pac-man", wypina jakby malysz mial za chwile wyskoczyc z jego k-12 centrymetrow i z napchanymi naturalna mielonka nozdrzami zrobic telesmarka, a nastepnie pojsc wpierdalac hot dogi z bananmi zamiast parowek, przy budce "u apoloniusza". ty natomiast ze swoimi dwoma bilami i nasmarowanym kijkiem rogrywasz mistrzowska partyjke snookera w jego tylku, az płótno zwieracza sie rwie i doznajesz dezorientacji jak plemniki w kondomie, nie wiedzac czy wyhamowac nagle az posypia sie iskry i odpiac staremu kaganiec, czy tez pilowac staruszka dalej jakby ktos ci stoperem czas mierzyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×