Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pomocy!


Psychols

Rekomendowane odpowiedzi

Siema wszystkim.

 

Mój problem wygląda następująco.Ogólnie jestem pewny siebie przynajmniej staram się, ale gdy staram się być ,że tak powiem spokojną wersją siebie czyli normalnym człowiekiem to mam problemy z wymówieniem, dokonczeniem zdania słów tak jakbym nie mógł trafić w odpowiednią intonacje i głos mi siada, nadpotliwosc dłoni na zmiane z zimnymi dłońmi, coś na podobe kołotania serca , problemy z żołądkiem ,uczucie jakbym się zapowietrzył w płucach i częste przełykanie jabłkiem adama , które sprawia takie uczucie jakby mi się zablokowało w gardle.W takiej wersji ciężko jest mi się skupić wśród ludzi jak i nawet w domu.I druga strona mnie jestem pewny siebie gdy mówie głośno ,a najlepiej jak mi głos zachrypnie wtedy praktycznie większosc tych objawów mija i staje się normalnym facetem ,a nie jakąs pipą.Problem w tym ,że cięzko jest mi ciągle być cwaniaczkiem mówić teatralnie chciałbym być normalny...bo w głębi duszy nie jestem tym kim jestem.

Trwa to od lat te problemy z potem i zimnymi rękami mam od 7 lat.Dodam ,że mam 22 lata.Ale ostatnio się to nasiliło.Sam podchodze do tego raczej troche z poczuciem humoru bo jest to śmieszne ale bardzo utrudnia mi to życie.

Czy ktoś wie co to może być?I jak sobie z tym poradzić.

 

Pozdrawiam i czekam na konstruktywne posty.

 

Siema

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×