Skocz do zawartości
Nerwica.com

moje dolegliwości coraz bardziej mnie dołują


Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam

 

Czytam to forum już parę dni.Dziś postanowiłem się zarejestrować i przywitać się .Łatwiej mi jest pisać niż przebywać obok ludzi.Los obdarzył mnie kilkanaście lat temu taką wspaniałą dolegliwością, która się zwie PTSD (Zaburzenie stresowe pourazowe) Przez długie lata nieleczone tylko powtarzano mi, że dam sobie radę, bo jestem młody A czas uciekał i nadal ucieka a moje dolegliwości coraz bardziej mnie dołują Teraz jestem pod opieką wykwalifikowanych ludzi, ale efektów żadnych czasem jeszcze gorzej. A się rozpisałem już kończę. Myślę, że się jeszcze odezwę :blabla::blabla:

 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszeczkę mnie to przeraziło, że moje powitanie zostało przeniesione. Pewnie za dużo napisałem, ale mniejsza o to.PTSD doznałem na wskutek wypadku a dokładniej 12-lat temu pracowałem w żwirowni i przez moją nie uwagę prawą rękę wciągnął mi taśmociąg.Od tego czasu mój świat się zmienił nie potrafię się z tym pogodzić obwiniam się oto często wpadam w depresje.Lęk, strach towarzyszą mi codziennie, boję się ludzi przerażają mnie Sam siebie się boję miałem już próbę samobójczą, ale nie wyszło Chyba posiadam wszystkie zaburzenia somatyczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej ja też mam różne niefajne odczucia i też po urazie jak ktoś chce się bliżej poznać to podaję mail:a-1976-76@o2.pl ja jestem z Łodzi jak ktoś chciałby tak osobiście pogadać to ok, bo chętnie bym poznała kogoś z nerwicą bo myślę że byłoby łatwiej z tym żyć tym bardziej że średnio w nią wierze i wynajduję choriby pzdr anka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam poniekad nerwice pourazowa - czyi ptsd, zwal jak zwal - totalne pocz. brak bezpieczenstwa. ja zauwazylam, ze wcale mi sie nie polepsza, wrecz przeciwnie rozwija sie. boje sie juz niemal wszystkiego, o relacjach z ludzmi lepiej nie mowiac - bo to tego glownie dotyczylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×