Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zrzucamy zbędne kilogramy. Dieta dzień po dniu.


Michuj

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze, że bułka z salcesonem+ paroksetyna, a nie bułka z paroksetyną+ salceson :mrgreen:

:lol:

:great:

 

-- 19 kwi 2012, 20:40 --

 

Lukrecja28, nosisz rozmiar 38 to nie możesz być gruba.Nie przesadzaj z dietą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, slow motion dziewczyny moze w moim przypadku tak nie bedzie noo, nie moge patrzec na siebie

ja zawsze bylam chuda, chcialam przytyc a jak przytylam to mam dosc, to juz nie chce,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukrecja28, 38 to jest normalny rozmiar, naprawdę. Bardzo kobiecy.

Laima, hehe to jeszcze zjadę do 34 i będzie mi pasować :mrgreen: kuzynka mojego chłopaka ma taki, i wygląda ślicznie :105:

A tak serio chcę zacząć ćwiczyć do tej mojej diety, bo niestety tłuszczyk nie schodzi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady Em.

 

Nie jestem jakiś biegły w skrótach ogolem nic nie mam stwierdzone nie wiem co to jest ED boje sie, ze to cos powaznego moze byc ...

Bylo tak w poprzednia Sobote bylem w szpitalu, z powodu klucia w klatce piersiowej dostalem kroplowke z czyms tam , a potem zastrzyk z lekiem przeciwbolowym przeszlo mi , zrobili mi takze morfologie jedynie mam brak potasu .. Wrocilem do domu poszedlem spac , obudzilem sie z cholernym bolem glowy, caly dzien wymiotowalem i mialem rozwolnienie , nic nie jadlem a pilem tylko wode .Nastepnego dnia jadlem lekko strawne rzeczy typu bulka, chleb z samym maslem suche itd zaraz odbijalo sie na wymioty itd .. Kolejnego dnia jadlem juz normalnie 3 posilki na dzien czyli obiad i cos po obiedzie, ale mialem problem z zaparciami , straszny bol promieniujacy od zoladka az do przełyku , do tego czesto boli mnie z prawej strony pod watroba .Lekarzowi powiedzialem o dolegliwosciach zapisala mi lek Panzol na jelita i jakis psychotrop na noc , ktorego nie mozna laczyc z lekami , ktore zawiera alkohol i z ulotki wnioskuje, ze nie mozna go brac po 16 a mowila ze mam go brac na noc i tu pojawia sie moje pytanie co mam zrobic?Obecnie przez ostatnie dwa miesiace bede przebywal tu gdzie przebywam i nie mam mozliwosci zmiany lekarza a czuje sie zle i nie wiem za bardzo jak sobie z tym poradzic ... jestem chudy jak patyk, wygladam jak zywa smierc i sie boje strasznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm mam problem w odwrotna strone ja sie staram jesc , ale zazwyczaj jest to jeden posilek o 15 cos o 18 potem o 21 i wstaje o 13 brak sil do zycia, brak sil do wszystkiego co zjem to nie moze mi przetrawic albo wymiotuje, albo tak mnie boli przy wyproznianiu , ze szok :/

 

heh za dobrze to nie brzmi,ale czytałam,że poszedłęs do lekarza to posprawdzasz , jak bedzie dobrze to nerwica,

ja sie dzisiaj tak źle zuje ,ze w ogóle prawie nic nie jadlam, odpowiedziałam Ci doceń, to z pewnoscią nerwica kotus zobaczysz, daja znać po badaniach co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukrecja28, ed-zaburzenia odżywiania

 

Lady Em.,

Laima, no bez przesady, nie chcę popaść w anoreksję

ale na dobrej drodze jesteś

 

Obydwie żebyście nie naważyły sobie piwa :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela

 

Ogolem zapisala mi jeszcze jakis Sulpiryd w ulotce napisane, zeby nie brac po 16 a kazala łykac na noc .Oczywiscie go nie biore bo po co mi jakis antydepresant skoro nie mam stwierdzonej nerwicy póki co :>

 

Leki na regulacje trawienia hmm a mozesz przyblizyc jakies nazwy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×