Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam!


Twism1

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 21 lat, nie wiem czy to odpowiednie miejsce by pisać o swoim problemie, ale napiszę od razu, bo mnie męczy i rozrywa od wewnątrz.

Jestem raczej spokojną, bezkonfliktową osobą. Zwykle kompromisową i za wszelką cenę staram się wysłuchiwać i pomagać innym. Natomiast tym razem, mnie to dopadło. Czuję się tak paskudnie, że już od jakiś 3 tygodni przeżywam dziwne stany. Zaczęło się od nagłych skoków tętna, bezsenności i lęków, aż po poczucie derealizacji. W skutek tego musiałem zrezygnować z pracy, gdyż uniemożliwiało mi to wykonywanie nawet najprostszych poleceń i zaburzało kontakt z pracownikami. Od tamtego czasu, przebywałem w domu pod opieką rodziców, objawy mi przeszły, natomiast pozostało zmieszanie. Dalej się nie wysypiam i czuję się przemęczony. Mam spore problemy z koncentracją i pamięcią. Drażnią mnie ludzie i kontakty z otoczeniem. Wszyscy doszukują się u mnie jakiś chorób. Odrzucam myśl pójścia do psychoterapeuty, mimo, że siostra mi polecała, ponieważ szczerzę boję się, że zdiagnozu je mi jakąś faktyczną chorobę. Pragnę przestać się tym zamartwiać i o tym myśleć, a wreszcie wrócić do normalnego, pełnego życia, odciążyć rodziców i bliskich i podjąć kroki naprzód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×