Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam


Adam Kizam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wczoraj znalazłem to forum i wołania ludzi o pomoc.Parę lat temu też tak wyłem z bólu i łapałem się każdej brzytwy.Po wielu latach poszukiwań znalazłem to COŚ.To COŚ to najprostsza rzecz na świecie Nie musisz do niczego przekonywać swojego umysłu.Nerwica to chory umysł.Ale nikt nie musi siedzieć w umyśle .Kiedyś parę lat temu przeczytałem książkę, w której było napisane ,Ze nie jesteśmy w niczym zagrożeni,pomyślałem-co on piep---y,przecież cierpię jak diabli.Wiecie co Ten człowiek miał rację.Wy też to zobaczycie,i nie ma to nic wspólnego z twoim przekonaniem.Napisałem już parę słów chłopakowi w dziale zawroty głowy Obrona nasza NIE JEST w umysle, jest poza nim.Założyłem blog w którym będę opisywał moje doświadczenia z nerwicą ,które tak naprawdę zostały już bardzo dawno temu odkryte i opisane.Powód naszej nerwicy jest jeden mamy nad nim absolutną władzę, albo inaczej. WCALE NIE MUSIMY NAD NERWICĄ MIEĆ WŁADZY MY NIE MUSIMY JEJ DOŚWIADCZAĆ.Dam przykład.Siedzisz w domu ze swoją nerwicą i czujesz się podle, naraz dzwoni telefon ,rozmawiasz ,odkładasz słuchawkę przypominasz sobie o swojej nerwicy i znowu z nią siędzisz. Ale co było jak była rozmowa.Te neurony , te połączenia jakieś tam , te hormony wszystko w czasie tej krótkiej rozmowy się naprawiło.NIE TO NASZA UWAGA NASZA SWIADOMOŚĆ NASZE OKO jest za to odpowiedzialne.Wybierz sobie jakiś tekst i zacznij go czytać ,albo nie czytać,oglądać litery po kolei,z pełną uwagą.Oglądaj przez pięć minut,zobaczysz ile razy twoja uwaga przeskakuje do twojego myślenia o nerwicy.ALE TY SIĘ BUDŻ I ZAUWAŻAJ DALEJ LITERY to jest początek,powrót do rzeczywistości,.SYN MARNOTRAWNY wraca do DOMU.NIE MA INNEJ DROGI Będziesz dotąd poniewierany ,aż wrócisz do ziemi,do rzeczywistości,do prawdy.Tyle na początek. pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×