Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

qwertyxxx, Nie dziwię się, że masz mieszane uczucia. Tak na chłopski rozum to wygląda tak jakby nie bardzo były zmotywowane by się z Tobą spotkać. Trzeba by się zastanowić i zmienić coś, co dzieje się wcześniej, zanim proponujesz spotkanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A żebym ja liczył 20 to na pewno A dajcie spokój. Chce się na poważnie to dupa. Myśli się o jakimś spacerze czy kinie i dupa z tego.

 

Też kiedyś miałem konto na sympatii. Podobne mam doświadczenia, choć nie zawsze tak było. Kilka pań przekładało spotkania, ale ja wychodziłem z założenia że jak raz przełoży to spoko, ale jak drugi raz chce to już dziękuję, nie odzywam się nawet więcej do takiej szkoda mojego czasu. A kilka było chętnych się spotkać i się spotykaliśmy :) Także różnie to było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jakies dziwne musialy byc

ej a one tak przekladaly pierwsze randki czy kolejne?

 

Tak i tak.

 

beladin żle myślisz. To po prostu jest pogrywanie ze strony dziewczyny. Ja takiej dziewczyny nie chciałbym mieć nigdy w życiu. Ja chciałbym taką normalną fajną dziewczynę mieć.

A pogrywanie jest. A jak można wytłumaczyć, że np po długim spotkaniu dziewczyna jest zadowolona i wysyła mi mase sms-ów. Chce ze mną pisać. I w ogóle jest ok. A zaproponuje spotkanie jej to już czasu nie ma i tak kontakt się urywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qwertyxxx, mnie sie wydaje, ze te dziewczyny gdzies na portalach, one lubia tam sobie pompowac ego, adoratorow maja duzo i same te zachwyty i flirty je kreca moze, a na spotkaniach im nie zalezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, nie trzeba byc modelem zeby sie podobac. Kazdy ma inny gust

Nie wiem może trzeba. Bo ja podobno jestem przystojny wg. CIebie a konto na sympatii miałem z 8 miesięcy (nie pamiętam dokładnie) i ile pań się do mnie odezwało jako pierwsze a z iloma udało mi się umówić kiedy to ja zagadałem jako piewszy? Ktoś zgadnie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qwertyxxx, nie mialam takiej sytuacji, bo jak ktos mi sie podoba, to ja sie nie podobam jemu

ale pisalam z kims i ten ktos chcial sie spotkac, zgodzilam sie, bo mi sie podobal

szkoda ,ze teraz sie juz nie odzywa..........

i wez tu zrozum faceta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie sadze... znam sporo dziewczyn z sympy i zadna normalna pierwsza sie nie rzucala na faceta chociazby wygladal nie wiem jak pieknie.

Ty znasz specyficzny typ kobiet, mianowicie kobiety myslące i znające swoją wartość. Śmiem przypuszczać (bo nie wiem na pewno) że to mniejszość na sympatii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qwertyxxx, nie mialam takiej sytuacji, bo jak ktos mi sie podoba, to ja sie nie podobam jemu

ale pisalam z kims i ten ktos chcial sie spotkac, zgodzilam sie, bo mi sie podobal

szkoda ,ze teraz sie juz nie odzywa..........

i wez tu zrozum faceta :D

 

Kobiety trudniej zrozumieć :lol: Miałem przypadki, że wyglądało, że kobiecie się podobałem. Ale potem umówić na spotkanko nie dało rady. I weż tu zrozum :lol: Podobam się ale nie spotka się ze mną :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem,ze to nie temat dla mnie

ale chcialabym sie cos zapytac was

nie wiem czy wszyscy wiedza, ale mam problemy ze zwiazkami, bo sie boje zaangazowania

ostatnio postanowilam sobie,ze konic z tym, czas ruszyc do przodu i naprawde juz bylam gotowa

pisalam z kolesiem, on mnie teraz momentalnie olal, nie mam pojecia dlaczego.........

sama sie dziwie sobie ,ze sie tak przejmuje tym, bo kiedys mialam wywalone na to

kurde juz bylam gotowa pokonac ta blokade, a tu dupa.

nie wiem, mam napisac do niego sama?

wstydze sie, wiem ze to nie wypada mi, jak by chcial to by napisal

jak to ktos wczesniej napisal, nie chce wyjsc na desperatke :D

mam przeczekac, dac sobie spokoj, czy napisac

ze zrodel wiem,ze mu sie podobam i w ogole

tylko niew eim dlaczego teraz mnie olal. mialam sie z nim spotkac a on zapomnialm chyba:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, mam napisac do niego sama?

Jesli jeszcze nie pisałaś to pewnie że możesz. Jak już do niego zagadałaś a tam cisza, to Twoja decyzja, ale ja osobiście bym nie pisał.

 

-- 18 mar 2013, 20:59 --

 

Mushroom, jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. :mrgreen:

e tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×