Skocz do zawartości
Nerwica.com

depresja


robben1866

Rekomendowane odpowiedzi

hej,biore od zeszlego piatku parogen 200 2-0-0,tegretol cr 200 1-0-1,i chlorprotixen 500 0-0-1

chodzi o to ze cos chyba parogen na mnie nie dziala depresja mi sie poglebila nigdzie nie wychodze duzo leze w lozku,mam jakies chec ucieczki ale gdzie,dziwne mysli takie odrealnione co mam zrobic

przedtem po parogenie czulem sie dobrze wychodzilem bylem nieraz nawet szczesliwy a teraz to jest inaczej jakby mi sie depresja poglebila-chce sie wybrac na psychoterapie ale niewiem czy to sie udac to zwyklego psychologa czy to musi byc psychoterapeuta wykfalifikowany prosze pomozcie mi niewiem co mam zrobic-nieraz mam czarne mysli jak to bedzie itd,nic mnie nie interesuje tylko wchodze w forum ,ogladam tv ,i zerkam na nasza klase-kupila mi mama dzisiaj tran zeby to jakos bylo lepiej bo wiem ze na depresje to tez pomaga jak sobie pomoc,moze zmienic lek ale na jaki,termin do lekaza mam za 3 tygodnie-moze anafranil kiedys go bralem niby wyciagal z natrectw myslowych bralem 75 mg na dzien odpiszcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki

 

-- 27 lis 2011, 20:26 --

 

czy to jest mozliwe ze na poczatku leczenia parogenem zaostrza objawy natrectw myslowych??

 

-- 06 gru 2011, 21:59 --

 

leze caly czas w lozku nigdzie nie wychodze brak apetytu niechcec do wszystkiego slabe samopoczucie pomozcie co mam zrobic,czy szpital potrzebny??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×