Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lubicie swięta??


TOFIK

Rekomendowane odpowiedzi

A ja nienawidze świąt!!! :twisted: Wszyscy u mnie w rodzinie cieszą się w święta nie wiadomo z czego :cry:Wkurzają mnie święta bo wszyscy sie kochają,są szczęśliwi,a ja jestem samotny-nie mam nikogo,zresztą kto by spojrzał na debila takiego jak ja :(

Poza tym nie lubie pierwszego dnia świąt,bo wtedy cała rodzina przyjeżdża i trzeba sie nimi zajmować >.Potem cała klawiatura,monitor,biurko do czyszczenia....

Poza tym wiecie jak to jest kiedy cała rodzina sie spotyka,niby wszyscy sie lubią,a tak naprawde wszystkich potem obgadują....

No i te głupie pytania'Co tam u Ciebie","Jak się czujesz"...oczywiście mówie,że wszystko ok bo jak bym powiedział co tak naprawdę czuje to by już wszyscy o wszystkim wiedzieli :evil:.

Nienawidze świąt,bo niby ludzie są wtedy dobrzy dla wszystkich,a dzień póżniej potrafią człowieka tak zranić,że...

Na szczęście samego siebie w święta nie okłamuje,nie bawie się w wiare w to,że w następnym roku będzie lepiej,że ktoś sie mną zainteresuje...pokocha mnie...,nieee ja w takie rzeczy sie nie bawie bo jestem realistą,wiem kim jestem,i wiem,że moje życie nadal będzie wspaniale niszczone przez pie......nych ludzi którzy nie rozumieją,że jedni są nieśmiali,a drudzy normalni.No i w święta znowu było:"hej patrz co za ciul z niego..."Poprostu nienawidze świąt dlatego,że podczas nich ludzie wszystko udawają.....a księża pieprzą,że w święta wszyscy mają się cieszyć....

A Walentynki-"święto zakochanych"...kolejna okazja do picia z samotności :(:(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×