Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
kicikici

OT Warszawa

Rekomendowane odpowiedzi

ja urodzilam sie w wawie no ale w polsce nie mieszkam:D szkoda ze nie jestem bo na starowke bym mogla isc pofotografowac ...i zwiedzic zamek:) ponownie..

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kicikici, a co zdecydowało o twoim wyjeździe, los, sytuacja kraju? Może przyjedź odwiedzić rodzinne miasto ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja wyjechlaam jako dziecko raczej to bylo z przymusu hehehehe nie moja decyzja:)

no ja odwiedzlaam co wakacje ale ostatnio nie bylam 2 lata

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kicikici, to zabierz mnie tam gdzie jesteś, bo mi się tutaj już znudziło ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

polakita:) a ty w wawie jestes??

mi tez sie tu znudzilo, wolalabym gdzies w spokojnym miejscuu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

raczej nie chcialabym sie tu z nikim spotkac:) ja w polsce jak juz to jestem zbyt zajeta rodzina, sklepami, zwiedzaniem..nie widzialabym sensu spotykac sie z ludzmi ktorych nie znam tym bardziej ze ja jestem osoba ktora nie lubi sie otaczac ludzmi z depresja..jestem zbyt optymistyczna..i po takim jednym dniu z kims negatywnym chyba sama bym oszalala:) Nic osobistego..slyszalam ze dobze sie bawicie niektorzy...ale to nie rodzaj zabawy ktory mi odpowiada...wole czas z kochana osoba i rodzina bo oni dla mnie sa wazniejsi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja nie powiedzialam ze nie sa mili Dariuszu, ale optymizmu to ja tutaj malo co widzialam:) usmiechu tym bardziej ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

kicikici, po to sie spotykamy by sie poznac :) A poza tym jak mozesz twierdzic ze malo widzialas optymizmu jak sie w ogole z nami nie spotkalas? :shock: Nie oceniaj ludzi jak ich nie znasz :smile:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jestem osoba ktora nie lubi sie otaczac ludzmi z depresja..

trochę to kłóci się z siedzeniem na takim forum :mrgreen:

poza tym z tego co wiem na spotkania chodzą też i Ci co są w lepszym stanie, raczej to nie wygląda tak że spotykają się i siedzą i płaczą, takie spotkania są po to żeby się wspierać wzajemnie, co za tym idzie też wyciągać z dołka i się uśmiechać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wystarczy ze tu czytam...co druga osoba sie chce zabic, ciac, nie widzi sensu zycia...bardzo motywujace..aha i sie czepiaja

slyszalam o spotkaniach...od pewnje osoby i raczej bym sie wstydzila byc z taka grupa ludzi..No ale rozumiem ze nie kazdy tak samo spedza czas i sa spotkania tez na jakims poziomie. Rozumiem ze te spotkania sa optional.. a ja jak juz mowilam latajac do wawy nie trace czasu na spotkania z obcymi bo dla mnie wazna jest rodzina. Pozatym poznac kogos a poznac to roznica...nie poznalabym was po jednym ani 2, 3 spotkaniach...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

dominika92, wlasnie tez to mialam na uwadze ze sie kloci z siedzeniem na takim forum ale odpuscilam, niemniej czasami faktycznie jest mniej weselej ale to jak zycie, nie siedzimy na pewno i nie placzemy, ale tez przesadnie sie nie chichramy - po prostu to sa takie spotkania w sumie niczym sie nie rozniace od ludzi "zdrowych" bo kazdy w zyciu ma swoje gorsze i lepsze chwile. Ale z Darkiem to niezle sie szczerzylismy :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak nazwa wskazuje jest to forum dla ludzi z nerwicą , depresją, i wieloma innymi zaburzeniami, są tu ludzie którzy wiele wycierpieli w życiu, więc nie dziwne że są tu takie osoby- czego innego się spodziewać? jeśli to na Ciebie źle działa to nie wchodź, w końcu na siłę nikt Cię tu nie trzyma, a taka specyfika tego forum, że ludzie cierpią...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
raczej bym sie wstydzila byc z taka grupa ludzi..

Bardzo nam miło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokladnie:) a czy ja powiedzialam ze na mnie to zle dziala tu na forum? przestalam czytac juz polowe :) MY nie mowimy tu o forum a o spotkaniach na zywo:) jak zwykle pomylilo ci sie cos:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

kicikici, wstydziła? :shock::roll::lol: Padłam na biurko i kwicze, kicikici, gratuluje osadu po jednej opinii, ja po tym co czytam to Ciebie bym nie chciala poznac z takimi pogladami osoba ktora innych ma gdzies, i nie zwraca uwagi chociazby na to ze tak piszac moze sprawic komus przykrosc :) oraz ocenia innych po tym, ze nie sama sprawdzila, ale opiera sie na cudzej opinii, tylko pogratulowac podejscia do zycia :time:

-- 19 paź 2011, 13:31 --

Sabaidee, dominika92, szkoda gadac.....nie trzeba sie denerwowac -niech zyje ze swoja rodzina i jej jest ok a my bedziemy sie nadal ze soba spotykac i tez nam bedzie ok :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kicikici, tzn ze ludzie z depresją i z.o. zamiast się ciąć i mieć myśli samobójcze (co jest związane z chorobą, jest symptomem), mają rysować serduszka , śmiać sie i chichrać bez pamięci bo to bardziej motywujące ? Chyba Ci sie fora pomyliły ...

a tekst o wstydzie własnie pokazuje jakie masz podejście i szacunek do ludzi chorych.. wnioskując Ty jesteś zdrowa, więc co tu robisz ?

Po co przebywac na forum dla ludzi miedzy innymi z depresją skoro nie chce sie otaczać luźmi z depresją ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

agusiaww, niby szkoda, ale trzeba uważać na słowa na tym forum, bo rzeczywiście może to komuś sprawić przykrość, trzeba MYŚLEĆ zanim się coś napisze...szkoda że nie wszyscy są tego świadomi :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Agusia z opowiadan o ktorych ja slyszalam to tak dokladnie wstydzilabym sie...wiec nie rozumiem czemu ty mialabys sie smiac skoro o nich nie slyszalas:))))to nie byla opinia tylko ktos mi opowiedzial co kto gdzie jak i poco:)i tez bral w tym udzial. A co maja poglady do tego? kazdy ma prawo miec jakie chce :) wszystkich niemam gdzies:) Ja mam pozytywne podejscie do zycia:) a nie ohhh jak wszystko jest zle i nie dobzeee ehh jaki ten swiat zlyyy oh ahhhhh ehhh ...polacy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

kicikici, a co Ci ten ktos opowiadal, ze robimy orgietki czy cos innego? Uswiadom mnie bo ja nie wiem czy musze sie wstydzic czy jeszcze moge nie.... :mrgreen: A poza tym czytaj dokladniej i ze zrozumieniem, ech Polacy ale tego ucza w Pl w 1 klasie szkoly pods, a wiadomo ze pl edukacja jest na wyzszym poziomie niz w Ameryce :-| dlatego Ci wyzej wytlumaczylam jak to u nas w Pl mowia jak krowie na miedzy, czekam na konrety co do tego wstydu :mrgreen: Poza tym ja tez jestem poztywna, sobie przejrzyj moje posty :mrgreen: po trzecie czwarte i piate dziwne ze tu siedzisz i sluchasz tych niby naszych narzekan jak Ci z tym tak ciezko :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Haha a ja znam kicikici z innego forum.Ona jest bardzo nie mila I bardzo wulgarna osoba;( wyzywa, obraza ludzi.Nie dajcie sie jej prowokowac!wstydz sie Dominiko swojego zachowania!

-- 19 paź 2011, 14:39 --

Przepraszam

co masz do Polakow? To sa bardzo pracowici ludzie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi