Skocz do zawartości
Nerwica.com

Steve Jobs nie zyje


superpit99

Rekomendowane odpowiedzi

"Świadomość tego, że pewnego dnia będę martwy jest jednym z najważniejszych narzędzi, jakie pomogły mi w podjęciu największych decyzji mojego życia. Prawie wszystko – zewnętrzne oczekiwania wobec Ciebie, duma, strach przed wstydem lub porażką – wszystkie te rzeczy są niczym wobec śmierci. Tylko życie jest naprawdę ważne. Pamiętanie o tym, że kiedyś umrzesz jest najlepszym sposobem jaki znam na uniknięcie myślenia o tym, że masz cokolwiek do stracenia. Już teraz jesteś nagi. Nie ma powodu, dla którego nie powinieneś żyć tak, jak nakazuje ci serce."

 

Świetny Cytat Steva Jobsa ;) Największy CEO IT w Historii. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on jeszcze cos takiego powiedzial rok po diagnozie raka, lekarze dawali mu 5-6 miesiecy do zycia, "caly czas pracowalem i zylem tak jakby dzisiejszy dzien byl moim ostatnim dniem w zyciu, dzisiaj zadaje sobie pytanie czy bylo warto, moja odpowiedz brzmi NIE!!! NIE BYLO WARTO. nasz czas na ziemi jest ograniczony, nie marnuj go na bycie kims innym niz naprawde jestes" do tego deszedl w momencie kiedy lekarz polecil mu swoje sprawy uregulowac (firma, testamen itd)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odszedł zasłużony dla świata człowiek

http://vbeta.pl/2011/10/13/nie-zyje-dennis-ritchie-wspoltworca-uniksa-ijezyka-c

 

Chyba nie muszę wspominać, że OSX czy Linux to system unixo-podobny, a język tworzenia aplikacji na iOS to Objective C ? Bez Steva byśmy dzisiaj pewnie spokojnie funkcjnowali, bez Denisa nie wierzę byśmy byli tu, gdzie jesteśmy teraz.

 

Dziękujemy za wszystko!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×