Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziewczyna molestowana seksualnie


Rekomendowane odpowiedzi

Ciasny Wiesiek,

Nie wiadomo, czasem zawodza Ci na których najbardziej sie liczy a reke wyciąga wtedy ktos zupełnie niespodziewany. Tego nigdy nie wiadomo.

A przykładów takich zawodów zgotowanycch przez ludzi pewnych kazdy pewnie doswiadczył. Nie mieszkasz w czyjejs głowie i nigdy nie wiesz jaki kto jest naprawdę a jak zakładasz cos z góry to chcesz swiat podpasowac pod własne założenie.a własne załozenia bywaja mylace .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vian, Widzisz człowieka który na własne życzenie zaczyna np. ćpać. Wszelkie próby rozmów są bezskuteczne oraz szereg działań związanych z pomocą dla tej osoby idzie "psu w dupę" to co dalej ?

Lub (bez skojarzeń) dziewczyna która niby kocha ale puszcza się z każdym kto powie jej że jest ładna - czy jest dobrym materiałem na partnerkę ?

 

Dla mnie nie. U mnie to od razu ch... w d.... i siekiera w plecy.

Nie ma o co walczyć. Ja idę do lachunarium i rwę innego lachona :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciasny Wiesiek, intuicja to nie jest WIEDZA, to przeczucie, wiara. :)

 

Jasne, możesz oceniać na podstawie różnych przesłanek, ale koniec końców sprowadza się do wiary, do podjęcia ryzyka, bo ZAWSZE może się okazać, że się nie opłaci.

 

Jeden facet się zwiąże z cnotliwą, wierną kobietą, która po 10 latach się zmieni, zwinie mu całą kasę z konta i powie "papa". Inny się zwiąże z byłą prostytutką, która doceni zaufanie, szansę, i będzie z nią szczęśliwie żyć. NIE MA reguły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zwsze bede powtarzac, ze człowiek sie zawsze sprawdza w trudnych momentach , jak nie ejst atwo a o usmiech wytedy ajtrudniej. Wtedy wychodiz cął prawda z kazdego, to co chcemy ukryc i zmaskować. a jak jest łatwo i przyjemnie to atwo byc młym, wesołym dobrym i pewnym jak sa kłopoty to juz nie jest łatwo, dlatego wtedy najtrudniej zachowac sie z klasa. Duzo ludiz siada w takich momentach, nie daje rady . dlatego próba dla miłosci i przyjaxni zawsze są momenty kryzysowe, wtedy dopiero wiadomo I dlatego w sytuacjach trudnych duzo zwiazków sie rozpada, ludize sobie ida bo nie chca miec problemu, znikaj wola jak jest prosciej, tylko nieliczni potrafia w trudnych sytuacjach być kimś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, dokładnie! :D

I dopiero w kryzysach widać, kto jest wartościowym, przyzwoitym, wiernym człowiekiem, a kto szują.

 

-- 24 sie 2011, 18:19 --

 

PS.

Jedna z najbliższych mi osób mówi o sobie głośno i często "jestem egoistką". Jest ostra, konkretna, wręcz bezkompromisowa. Nigdy w życiu się na niej nie zawiodłam, a była przy mnie przy serio poważnych kryzysach. Z kolei osoba, która głośno i często mówi "bliscy są dla mnie najważniejsi", była miła i kochana, spieprzała ZA KAŻDYM RAZEM, kiedy działo się coś poważniejszego działo.

W którą lepiej inwestować? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z najbliższych mi osób mówi o sobie głośno i często "jestem egoistką". Jest ostra, konkretna, wręcz bezkompromisowa. Nigdy w życiu się na niej nie zawiodłam, a była przy mnie przy serio poważnych kryzysach. Z kolei osoba, która głośno i często mówi "bliscy są dla mnie najważniejsi", była miła i kochana, spieprzała ZA KAŻDYM RAZEM, kiedy działo się coś poważniejszego działo.

W którą lepiej inwestować? ;-)

 

To ty nie wiedziałaś że twoja pseudo psiapsióła jest taka fałszywa ?

Za każdym razem spieprzała ?

U mnie po razie nie miała by statusu psiapsiółki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciasny Wiesiek, a w takim układzie nie miałabym kontaktu z wieloma fantastycznymi osobami, które coś tam kiedyś źle zrobiły, źle się zachowały z najróżniejszych powodów - np. miały własne problemy.

 

Ze mną też by mało kto utrzymywał kontakt, bo też nie jestem idealna i popełniam błędy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie piszę o niej, z nią nie utrzymuję kontaktu. :) Można dać szansę, można nawet kolejną, ale jak ktoś z tych szans nie korzysta, to mówi się trudno. Pisząc o fantastycznych ludziach miałam na myśli tych, co na drugi raz zachowali się inaczej, skorzystali z danej szansy na poprawienie relacji.

 

Natomiast podejście takie jak Twoje - zrobiłeś błąd, dostajesz kopa w zad i narta - uważam za równie nieciekawe, co dawanie szans do usranej śmierci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

example twoja wypowiedź jest najkonkretniejszą odpowiedzią jaką uzyskałem... Otóż czy chce coś zmienić w swoim życiu... Już wiele zmieniła... Była z facetem który nakłaniał ją do narkotyków przez to zawaliła szkołę... Zrozumiała, że to jest zły związek i odeszła od niego, wróciła do szkoły. To było dwa lata temu. Teraz ma w planach zdanie matury i pójść na studia, nawet w wakacje czytała podręczniki. Powiedziała mi, że już nie bierze narkotyków, tylko co 3-4 miesiące wtedy kiedy ma wyrzuty sumienia musi coś zażyć. Dziś z nią rozmawiałem i jest już lepiej. Może się z nią spotkam pod koniec tyg. Jakoś w weekend, bo jak na razie ma dużo pracy. Powiadasz, że ma pociąg do starszych mężczyzn... Ja jestem od niej młodszy o rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mieć pociąg do starszych, ale nie koniecznie, a nawet jak ma to nie wyklucza że Ty też możesz ją pociągać, a w jakim jesteście w ogóle wieku? Najważniesze co możesz zrobić dla niej i dla waszego związku to spróbować ją przekonać żeby poszła do psychoterapuety, powiedz jej że to pomoże rozwiązać dużo jej problemów i zrozumieć siebie. I jeszcze pytanie w jakim okresie jej życia to się działo i czy to był incydent czy to się działo regularnie? A poza tym jak wygląda jej sytuacja rodzinna?

 

Ogólnie rzecz biorąc to bardzo dobrze że na Ciebie trafiła, chociaż jej pewnie trudno jest uwierzyć ze ktoś może ją tak naprawdę kochać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×