Skocz do zawartości
Nerwica.com

głupie powracające myśli po obejrzeniu filmu


nathaliem

Rekomendowane odpowiedzi

w sobote koleżanka puściła film o egzorcyzmach, od tamtego czasu ciagle mi to siedzi w głowie, szczególnie te straszne odgłosy :PP już kiedyś przechodziłam nerwice natręctw na tle religijnym, ale jakoś samej udało mi się z tym uporać, tyle że trwało to rok. Teraz boję się, ze przez rok bede miała natrętne myśli, że mnie kurna szatan przez głośniki opętał :P jestem na nią strasznie wściekła, że mi to pokazała, ale czasu przeciez nie cofnę, jak o tym nie myśleć??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja swego czasu miałem jazdy i cały czas w myślach wymieniałem sobie nazwy różnych leków, o których czytałem. Do zwariowania.... strasznie męczące. Szczególnie zapadał mi wtedy anafranil - nie wiedząc czemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja oglądałam kiedyś jakiś film o egzorcyzmach w którym była mowa właśnie o godzinie 3 nad ranem. że to jakaś godzina demonów, że o 15 stało się coś znaczącego dla chrześcijaństwa więc odwrotna godzina jest czasem największej aktywności sił nieczystych. i ja to miałam jazdy! jakoś podświadomie działałam tak że co noc wstawałam kilka minut przed 3 i w panice próbowałam zasnąć by przespać atak demonów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×