Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego nie można nic zrobić temu pijusowi!


Rekomendowane odpowiedzi

Stary ma fazę na chlanie i złopie te piwska jedno za drugim. Prawie co chwilę zmienia mu się zachowanie. Raz jest bardzo agresywny a po jakimś czasie jest w takim regresie - łasi się, gada takim dziwnym głosem itd.

 

Co chwilę gada, że się go okłamuje ale nigdy nie powie o co chodzi.

 

Dlaczego jak się policję wzywa to zawsze jest taka uśmiechnięta i poblażliwa dla tego typu śćierw!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na odwyk próbowałas wysłac bo bez odwyku to nie licz na poprawe sytuacji, odwyk mozna spróbowac nakazem sadowym złatwic, a jak masz potwierdzone w raportach policyjnych , ze był pijany to sad powinien sie przychylić do twojego wniosku i jednoczesni mozesz jeszcze kuratora załatwic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zgłosić iż po alkoholu jest agresywny. Wezwać policję ja się burzy. Zdobyć dowody (zeznania sąsiadów). Policja powinna zawieść go na izbę wytrzeźwień. Sąd może nakazać mu leczenie odwykowe. Poszukać pomocy w MOPS-ie. Proszę skontaktować się z dzielnicowym.

 

Wyzwiska wulgarny język, znoszenie (stan zagrożenia gdy jest pod wpływem) - to jest przemoc psychiczna.

 

1. Alkoholizm to choroba - proszę pamiętać że to ojciec. Nie usprawiedliwiam go i nie znam waszych relacji, ale proszę rozważyć czy chcecie mu pomóc z tego wyjść - no chyba nie zawsze był taki, po za tym to ojciec, wsparcie rodziny będzie mu potrzebne (prawdopodobnie facet gdzieś się zagubił i dlatego chleje)

 

2. Jeżeli nie chcecie mu pomóc (to szkoda ale nie oceniam, uważam że każdemu trzeba dać szansę) to proponuje się wyprowadzić jeżeli to jego mieszkanie a was na to stać. Unikniecie dodatkowych komplikacji.

 

3. Polskie prawo przewiduje eksmisję agresora z domu.

 

Pierwsze rozwiązanie jest najtrudniejsze ale chodzi o ojca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda mam problem nie z ojcem a matką.

Pije i zastanawiam się czy nie wysłać pisma do tej Komisji antyalkoholowej (ojciec jakiś dziwny jest, za słabo reaguje). Wszyscy u nas w domu już są dorośli i nie wiem czy to ma sens, bo raczej chyba reagują jak są jakieś dzieci.

 

Mam pytanie, pismo wiem mniej więcej jak napisać (po prostu opiszę co się dzieje w domu).

Ale czy możecie powiedzieć jak to wygląda dalej?

tzn. przychodzi jakaś komisja? przesłuchują domowników?

Ostatnio jak brat przyjechał, to w sumie z jego gadki wynikało, że to ja, brat i ojciec jesteśmy tymi złymi, że pozwalamy pić. Jeżeli mam być tak potraktowany to dziękuję bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×