Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Anel92, tak mimo, że ludzie niektórzy nie bardzo byli tych co się do nich dzwoniło to było spoko ale sama zrezygnowałam z tej pracy.Nie lubie rozmów telefonicznych.

 

-- 13 maja 2014, 18:58 --

 

Amarant_89, normalnych inaczej? :P:lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, :papa: u mnie kiepsko - lekarz orzecznik z ZUS-u pobierał nauki od samego Jezusa Chrystusa i uzdrowił mnie przykładając ręce do dokumentacji leczenia :lol: więc, z rentą socjalną jest na razie lipa. Ale z drugiej strony idę na studia! :D

 

-- 13 maja 2014, 18:01 --

 

khaleesi, normalnych inaczej? Nahhhh, z nami jest wszystko git! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DwaGuziki, o zesz w jape jeza!!!! F3 tez mialam problem z odpaleniem, a mam oryginal game of the year edition ze wszystkimi dodatkami i jestem absolutnym mistrzem fallouta jesli chodzi o odkrywanie dupereli i przezywanie ;p cala f3 przeszlam juz ze 4 razy. Natomiast New Vegas zostaw sobie jak juz odkryjesz ducha rozgrywki, mnie New Vegas kompletnie nie podeszlo ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rebelia, mi akurat bardziej podeszło New Vegas, prawdopodobnie dlatego, że czułem klimat dwójeczki ;) Poza tym, mam tylko jedno zastrzeżenie - tragiczny silnik graficzny....

 

-- 13 maja 2014, 18:13 --

 

Anel92, też miałaś tą mieszaną przyjemność znaleźć się w jednym pokoju z lekarzem orzecznikiem? Filozofia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rebelia, zgadza się, 89 to mój rok urodzin ;) Ujmijmy to tak... Przed pójściem do średniej miałem rok przerwy, w czwartej klasie technikum miałem komisa, więc matura bye bye w tamtym roku (2010), a ostatecznie zdałem ją w 2012. W zeszłym roku nie miałem kasy na studia, zdrowia też brakowało i dopiero teraz mam na stanie te 2 jakże istotne czynniki ;)

 

-- 13 maja 2014, 18:21 --

 

Anel92, pękniesz ze śmiechu jak zobaczysz tą komisję :lol: Padnie pytanie: "Jak się Pani czuje?" także przygotuj dobrze odpowiedź :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amarant_89, Domyślam się,że będzie pięknie,nie spodziewam się już chyba niczego,prędzej tego,że powiedzą,że jestem zdrowa,chociaż mam tak nasrane w papierach psychicznych...no ale...nie spodziewam się cudów,ostatnio wszystkich uzdrawiają,kasy nie mają to co się będą przejmować chorymi ludźmi :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, utrzymanie marmurów kosztuje, wiadomo :P Zawsze możesz składać odwołanie, bo na pierwszej komisji NIGDY nie przyznają Ci renty. Możesz nie mieć rąk, albo nóg, albo byc niewidoma i co tam jeszcze - nadajesz się do pracy i koniec. Takie, chore realia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amarant_89, Ja idę na komisję do bezpłatnej grupy z możliwością pobierania zasiłku z mopsu zamiast renty wiesz, ale tam też może być wesoło, mam wpisane od lekarza,że rokowanie niepewne, że 3 lata temu przeszłam depresję z objawami psychotycznymi,że w tej chwili mam ciężką depresję, po próbach samobójczych, że bardzo osłabiona psychoruchowo, bardzo niski afekt,lęk uogólniony i lęk napadowy no ale..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×