Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

hobbyturysta, sie smiej, ja tak swego czasu nad morze dojechałem - zachciało mi się w środku zimy połazić po plaży :D Znaczy się chowałem się za drzwiami kibila jedynie jak widziałem kobuchów, a tak to w pierwszej klasie się człek woził ;) Praktykowałem też do Krakowa, Warszawy na tzw. "wyjebkę" - podróż trwa 2-3 razy dłużej, ale w końcu dojedziesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carmen.s, ale to mówisz, że zgubiłaś dokumenty, po czym negocjujesz z konduktorami, że "biedny student, że impreza była" itd., coby Cię wyjebali na większej stacji, albo w ogóle ;) Jak komunikacją miejską się wożę to też zawsze jak mnie kobuchy złapią, to mówię że nie mam, a jak mi grożą, że mnie zawiną na komisariat w celu utalenia tożsamości, to ze stoickim spokojem mówię "ok, spoko" - jeszcze się nie zdarzyło, żeby mnie z busa zgarnęli :P Co najwyżej - "ok, to wysiadasz na następnym przestanku" :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio zapłaciłem mandacik z pkp z odsetakami 800 zł za jezdzenie bez biletów wiec mi starczy na bardzo długo :P

 

-- 26 kwi 2014, 15:23 --

 

[videoyoutube=Hslac_tmcNE][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nihil6, no czasem mi się udawało ze łzami w oczach powiedzieć "ja nie mam pieniędzy, co miałam zrobić" ale to o wiele bardziej działa jak widzą, że jade do domu :D Ze brakiem dokumentów nie próbowałam bo kiedyś moje kumpla za tą ścieme naprawde zgarneli na komisariat i świecił oczami i mu wystawili kredyty aż do domu :D Ale to oczywiście w pkp, w autobusach to nic trudnego sie wyrwać kanarowi :D

Kestrel, masz wyrzuty wobec kogo? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobbyturysta, nie powiem Ci dokładnie, coby się nie zdekonspirowac, ale wiedz, że w ch*j i jeszcze troche :D

 

trumienke to trza by wyrywać na prywatne odrzutowce :D Gdzie my, dzieci ulicy, skromni pielgrzymi, ubodzy backpakerzy :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×