Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Kestrel, źle jest jak lekarz jest bardziej świrnięty niż pacjent

 

DwaGuziki, jest ciężko, jutro będę tak długo siedziała aż zapisze mi coś dobrego i mnie wysłucha, w dupie mam kolejkę do lekarza bo zawsze mnie to stresuje,że ludzi tyle za mną czeka, a chooj z tymi ludźmi, siedzę do oporu :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DwaGuziki, :uklon: pewnie z nerwów,że idę do nowego lekarza będę miała problem ze spaniem chociaż padam dzisiaj, dobrze, że wiem jak wygląda ze zdjęcia to mnie trochę uspokaja mogę się z nim oswoić :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, Czasem tak,ale też pewnie często to zależne od osobowości i machy którą ma dana osoba D:

 

Otóz to :D

 

Mnie ludzie zawsze biorą za zwariowana, szaloną, rozrywkową i bardzo otwartą ... a tak naprawdę wcale taka nie jestem ;)

No .. może jestem ale przy niewielkiej liczbie ludzi których dobrze znam i im ufam.

 

Nie pokazuję ludziom swojej choroby... mam maskę na okoliczności spotkań z ludźmi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92 często tego nie znoszę ...

Potrafię płakać, łykać łzy a kogoś pocieszać, z kimś pisać ... :roll:

i udawać, że wsio jest ok ...

 

Każdy kto mnie nie zna i ma ze mną styczność 2-3 raz i jak mu mówię, że jestem nieśmiała i zamknięta w sobie to się puka w czoło ... i mówi, że sobie żartuję ,,,

 

Wkurza mnie to zawsze ... bo dla mnie to oznacza jedno .. że ludzie nie potrafią patrzeć głebiej niż tylko po wierzchu .. oceniają po pozorach ...

A czasem wystarczy spojrzeć dokładniej i wsio widać ...

A później cię szufladkują .. przyklejają ci łatki - dzikusa, odludka nie wiedząc tak naprawdę nic o tobie ... :roll:

Tak ciężko im przyjrzeć się bardziej lub zadać sobie pytanie dlaczego ten ktoś jest taki a nie inny ...

 

Niestety mało jest takich ludzi ... Którzy umieją patrzeć ... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×