Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Hm, hm. Nowa pasja, tak bym to nazwała. Siedziałam, bo naprawiałam siebie i bardzo bym chciała naprawić też parę osób z DPD w przyszłości. I niestety, ja mam sam wolny czas. Właśnie wczoraj rodzice dzwonili powiedzieć mi, żebym zaczęła zarabiać^^ Ah, pamiętacie te praktyki, na którym miałam wpadkę ze spinaczem, który miał zabijać ludzi? Przyjęli mnie:) W sumie to na nich też nic nie zarobię, ale trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus nie ma sprawy, ale pisz, jak coś zastosujesz, zawsze chętnie przyjmuję informacje zwrotne:)

 

Kestrel, dziewczyna39. A skąd wiesz, że się udzielam? Kiedyś coś pisałam o tym tutaj, prawda? Mam całkiem inny wizerunek. Ludzie mnie raczej kojarzą z kłótni w temacie o karze śmierci:D

 

I mam nadzieję, że po praktykach mnie tam po prostu zostawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysłowiona, Kojarzę cię.

Pisałaś o krulu,że jest na m-forum,domyśliłem się że i ty tam jesteś.

też mam tam konto,nick Arhol - i również odrobinę inne oblicze,ale też generalnie marudzę (mniej niż tu) na potęgę i spamuje.

Ale pono największym "marudą" tam jest Hidalgo.

Ciekawy jest czasem kontakt, i sposób myślenia ludzi zdrowych.

 

Czytając zaś twoje posty tam, widziałem że musiałaś przez depresje przejść.

 

Co do praktyk,kto wie..trzymam kciuki by się udało :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, ja kojarzę nick, ale niestety nie posty. Baardzo mało osób z m-forum kojarzę w tej chwili. Z dwa lata temu było trochę lepiej. Weszłam w Twoje posty- "Save the Planet, Kill Yourself"- tak sobie napisałeś, czy znasz całą ideologię związaną z tym?:>

 

No m-forum było do wylewania smutku przez długi czas ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×