Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Saraid, ja tam nie wiem, ale podobno ksiazka rozbudza w kobietach wyobraznie erotyczna, strasznie sie zachwycaja tytulowym Greyem bo jest polaczeniem ksiecia z bajki i samca alfa. :D

 

Aranjani, aha nie zrozumielismy sie ;)

 

Bianka78, http://lubimyczytac.pl/ksiazka/105676/o-wierze

 

o tej ksiazce o ktorej piszesz slyszalem, ze jest arcydzielem, ale nie to moze kiedys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Greyem bo jest polaczeniem ksiecia z bajki i samca alfa.
czyli prawie jak ja ;) swego czasu widziałem w empiku że spośród top 10 książek było chyba 4-5 tego Greya, czyli to jakaś kiepska literatura dla mas prawdopodobnie, gdyby było miel popularne to może bym poczytał . ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, nie, ale liczyłam na jakiegoś fajnego mema z odpowiednim komentarzem ;)

zmienny, chyba ze trzy razy podchodziłam do Prousta i nigdy mi się nie udało przebrnąć :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, robiłam porządek w papierach i wyrzuciłam nową receptę na Paroxinor, zamiast przeterminowanej.

Poszłam do rodzinnego, żeby odświeżył. Ale bez zaświadczenia od psychiatry, że mam brać na stałe, może przepisać tylko pełnopłatnie. Niby nie majątek, ale 3 razy drożej. I bez dochodów to liczę każdy grosz teraz.

Zgodziła się na ksero historii choroby, więc z powrotem do domu, odpalanie sprzętu, znów do przychodni, czekanie, aż pacjent wyjdzie...

Potem w zwykle pustej aptece kolejka aż do drzwi....

Ale to moja wina, bo naiwnie myślałam, ze załatwię biegusiem, jak za komuny :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×