Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

*Wiola*, wiem,to taka kruszynka jest teraz ale dzieci nadrabiają szybko parę miesięcy i chłopak nadrobi,czyli z natury niecierpliwy jest?skoro aż tak mu się śpieszyło ;)po cioci? ;)

 

-- 25 mar 2013, 11:58 --

 

Kestrel, Twoje poczucie realności mnie powaliło :bezradny: mały człowiek sie urodził i sie trzeba cieszyć nie szukać już tych negatywnych stron :evil:chyba na Ciebie zagłosuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid, trzeba się cieszyć bo...? Taki jest zwyczaj,bo takie są przyjęte normy "tak po prostu" bezmyślnie poddawać się wykształconej w nas reakcji? Ja równie dobrze mogę współczuć owemu małemu człowiekowi jak się pomyśli ile złego go czeka..

Ale co tam,nie przerywam więcej "celebrowania narodzin,enjoy

*Wiola*, próbuje,ale coś mi nie wychodzi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, a co tu wyjasniać :bezradny: we wszytkim mozna dostrzeć złe i dobre strony :bezradny: po co zaraz doszukiwać sie tych złych marudo? :angel: więcej optymizmu .

"marudo" jak ja uwielbiam to ignoranckie określenie <3

Równie dobrze po co tych dobrych się doszukiwać?

 

Co do dzieci i ich "nieskażenia" oby ta ignorancja,czy radość służyła im jak najdłużej i nie musiały przeklinać dnia narodzin za ileś tam lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, a co tu wyjasniać :bezradny: we wszytkim mozna dostrzeć złe i dobre strony :bezradny: po co zaraz doszukiwać sie tych złych marudo? :angel: więcej optymizmu .

"marudo" jak ja uwielbiam to ignoranckie określenie <3

Równie dobrze po co tych dobrych się doszukiwać?

 

Co do dzieci i ich "nieskażenia" oby ta ignorancja,czy radość służyła im jak najdłużej i nie musiały przeklinać dnia narodzin za ileś tam lat.

nawet bez podpisu wiedziałabym, czyje to słowa.... :)

Hejka, Saiga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×