Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, no fajnie :105: tylko jak to jest być normalnym ? :P a po co nam panda xD ? jeszcze tego batonika mogę ? proszę siostra :D

anonus, mówi się trudno , trzeba z tym żyć :-|:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, mnie i tak milosc nie wybierze nigdy ;) . Poza tym lepiej byc chyba sam niz potem przezywac jakies rozczarowania, rozstania :P

Tomcio Nerwica, slyszalem o operacji zwiekszajacej wzrost. Wiesz na czym to polega? Na lamaniu goleni i wydluzaniu ich. Zainteresowany?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, a to kupując lwa nie jest się normalnym? :-| nie szkodzi, kupujemy :105: jak to po co nam panda, z tego samego powodu co lew: bo to nie ma sensu xD

mówi się trudno , trzeba z tym żyć

dla mnie brat jest w sam raz, bo jakby brat był wyższy to bym nie mogła brata walnąć wałkiem w głowę :P

 

-- 05 lut 2013, 22:50 --

 

anonus, mówisz, że chcesz być sam a ciagle piszesz o tym, że szukasz dziewczyny? :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, ja jednak lubię swój wzrost :mrgreen:

Snejana, młode pandy są słodkie , ale jak to urośnie , to siostra się będzie tym zajmować :mrgreen:

dla mnie brat jest w sam raz, bo jakby brat był wyższy to bym nie mogła brata walnąć wałkiem w głowę

dlatego czasami żałuje , że nie jestem wyższy :P sadystka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, widzisz, tak to bywa z tymi ludźmi :P

Tomcio Nerwica, brat patrzy: http://kids.nationalgeographic.com/kids/animals/panda-cam/

pandy na żywo :mrgreen: uzalezniłam się od tego :P mogę się nimi zajmować nie ma problemu :D

a tak w ogóle to mnie strasznie dziś ośle przezywasz :P polaczek, chytrus, sadystka i co jeszcze? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beznadziejnie, obudzilem sie okolo 1, caly dzien nic nie jadlem (ostatni posiłek okolo 2 w nocy poprzedniego dnia) i cała noc na cholernym głodzie, jedzenia nie ma jak zrobic bo maly spi i zaraz wielka drama by była :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×