Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, tym razem sąsiad mi wódkę na siłę wlewał do gardła :-| ale jestem gotów jutro znów podać się torturom :P a z siostrą to jeszcze sobie porozmawiam , ale to zaraz , bo muszę wyniki sprawdzić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, jestem na to przygotowany :P jak będzie benzyna , to dam siostrze się w końcu wybrać do sąsiada :roll: tak mnie siostra o to prosiła , nie miałbym serca żeby odmówić :P nie mogę powiedzieć jakie wyniki , bo siostra zaraz przyjdzie do mnie i będzie ze mną oglądać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Bo to się rączkami z czuciem masuje, a nie skacze komuś po plecach :D

 

Bianka78, W sumie mógłbym Cię dobić, ale nie mogę obiecać że będzie humanitarnie, bo to różnie z tym dobijaniem wychodzi 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, nie, wie brat co, w benzynie nie gustuję, jeszcze jakbyśmy auto mieli to może, zawsze można nabrać w usta i potem na karnistra przelać :mrgreen: nie mnie nie obchodzi, co to za wyniki, łaski bez gadaj :twisted: zresztą i tak potrzebuję telewizora bo o 21 gra Real z Barcą :P

beladin, o cholera a ja w butach na obcasie jeszcze po tych plecach skakałam :shock::D nie mam do tego zdolności wyraźnie :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×