Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Tomcio Nerwica, z taką to będzie gorzej, ale przejdę się jutro do klubu seniora i poszukam :D :D

Mushroom, kto tak mówi? jak tak nie mówie :D

 

-- 19 lis 2012, 21:05 --

 

Już się pogubiłem w tym wszystkim jak ma wyglądać 100 procentowy facet , każdy doprawia swoje ideologie masakra jakaś.

każda doprawia swoje ideologie a potem sie zakochuje w przeciwinstwie tego, co sobie wymarzyła, często się to zdaża :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale czy to źle, ze kazdy ma swoja wizje idealnego partnera? To chyba normalne

Nie ma w tym nic złego, no chyba że taka osoba jest zainteresowana tylko i wyłącznie ludźmi którzy dokładnie spełniają te jej wyśrubowane oczekiwania. Wtedy ta wizja jest tylko przeszkodą w stworzeniu związku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-- 19 lis 2012, 22:03 --

 

Pewnie by czeba z 5 zwykłych zszyć razem jak w laboratorium doktora Frankensteina żeby takiego uzyskać więc się nie przejmuj :)

 

No to Mnie uspokoiłeś ;) ale to świadczy o tym ,że jestem zagłubiony i chodzę w mgle. :roll:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby w słowie " kumpel " doszukiwać się podtekstów seksualnych , to naprawdę trzeba mieć nieżle zlasowany mózg , ale być może za dużo filmów o tej tematyce i człowiek póżniej tworzy takie insynuacje ;) bądżmy dorośli takie żarty są na poziomie podstawówki i nie wyobrażam sobie żeby w rozmowie wirtualnej czy realnej ktoś mi zarzucał takie rzeczy , bo nie jest to śmieszne , a raczej może być odebrane jak obrażliwe ;) i tak zachowuje do tego dystans , podejrzewam , że Saiga, też , ale nawet jeśli to żart , to naprawdę istnieją takie które są na poziomie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×