Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wszedłem na Wrony, liczyłem że poczytam jakieś ciekawe rozmowy, a tu raptem 5 postów.

Trochę widzę poprawę u siebie, w dodatku potrafię bardziej akceptować chorobę mojego taty, nie ma ona już na mnie takiego wpływu, po prostu rozumiem jego stan i staram się go zrozumieć i okazać wsparcie. Może jeszcze trochę i spotkania z nim będą dawały nam obydwu satysfakcję.

 

No właśnie, opisujcie co tam u was słychać? A jak źle to napiszcie dlaczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, 1. Telefon mi się rozsypał na kawałki. Pomagał mi na lęki, bo słuchałam często muzyki.

2. Kończy mi się umowa w pracy i nie wiadomo, czy zostanie przedłużona. Jeśli już to na góra 6 miesięcy.

3. Chciałabym a właściwie muszę wynająć kawalerkę, która już właściwie czeka na mnie.. ale czy się opłaca na kilka miesięcy? Mam dość przeprowadzek w swoim życiu.

4. Problemy w rodzinie, to już swoją drogą..

5. No i mieszkanie w tym kraju doprowadza mnie do szału. Jestem tu tylko i wyłącznie dla terapii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam problemy ze wstawaniem, senny jestem przez cały dzień. Często jak np. chcę słuchać muzyki, co lubię robić, zamiast usiąść, raz na jakiś czas spaceruję po pokoju żeby nie zasnąć, jakkolwiek dziwnie to nie wygląda.

 

Próbowałem z mocną herbatą, kawą i energetykami ale jedyny efekt to kłucie w klatce. Pobudzenie było słabe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×