Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

luk_dig, wiecie co logicznie myśląc carlos ma racje, ale to czy go zostawie czy nie nie zmienia faktu, ze jest mi przykro i zle sie z tym czuje. Bo on potrzebuje kobiety wystawowej jak to nazwałam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykończony, widzę pajączku.

Transfuse, normalnie. W miare kobieco, ale tez wygodnie. Nie lubię zbtnio szpilek bo są niewygodne i zle sie auto prowadzi,ale ladnie w nich wyglądam. Maluje się nie krzykkliwie tylko delikatnie podkreslam to co chcę i tuszuję to co trzeba.

Chciałbm zebym była chyba wysoką modelką wiecznie strojąca się i dbająca o siebie przesadnie. Obgryzam pazury od dziecka, ale on tego nie rozumie, ze to są nerwy itd Powiedział, ze jak nie zapuszcze paznokci i nie zmienie stylu ubierania to on sobie na andrzejki sam pójdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykończony, jeeej, fajny, ale boje sie pająków.

A jak mu powiedziałam, ze mnie plecy po pracy bolą to odp, że to dlatego ze nigdy nie pracowałam i tak to jest jak sie jest leniem całe zycie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykończony, widzę pajączku.

Transfuse, normalnie. W miare kobieco, ale tez wygodnie. Nie lubię zbtnio szpilek bo są niewygodne i zle sie auto prowadzi,ale ladnie w nich wyglądam. Maluje się nie krzykkliwie tylko delikatnie podkreslam to co chcę i tuszuję to co trzeba.

Chciałbm zebym była chyba wysoką modelką wiecznie strojąca się i dbająca o siebie przesadnie. Obgryzam pazury od dziecka, ale on tego nie rozumie, ze to są nerwy itd Powiedział, ze jak nie zapuszcze paznokci i nie zmienie stylu ubierania to on sobie na andrzejki sam pójdzie

to niech se poszuka takiej na dyskotekach, klubach, wybiegach tylko takie to głównie na kasę patrzą a i iq mają nie za wysokie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

virgo21, heh, to niech sobie weźmie manekina z wystawy. Każdy facet (chyba) lubi szpilki, ale to buty na specjalne okazje, na pewno nie na co dzień. Nie można wymagać od Kobiety aby ubierała się tak jak mężczyzna sobie zapragnie; nie jesteś lalką... On jest metroseksualnym modelem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×