Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

koleżanki już wiedzą , że jesteś pomocna nie tylko na tym forum ?

Ludzie ale wy macie problemy :lol: mieć tyle lat na karku i się czepiać o takie głupoty , normalnie się czuje jak w podstawówce :lol: rozumiem problemy które zdarzają się w realnym życiu , ale te forumowe należy traktować bardziej na luzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, Oczywiście ,że może się udzielać gdzie chce, ale prowadzenie własnej psychoterapi w ramach spotkań integracyjnych w okolicach Gdańska , Sopotu być może jest zastanawiające dla Ciebie , choc nie odniosłem takiego wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę że temat adopcji... obok mnie, tuż przy ogrodzeniu jest dom dziecka. Rodzinny do dziecka. Wybudowany przez fundację. Te dzieciaki są tak wspaniałe... bawią sie z moimi psami, rozmawiają, ale widać po nich że przeszły coś niedobrego. Jedna z tych dziewczynek... bardzo wbiła mi się w serce. Aż zapragnęłam...

 

Sorry że tak ni z tego ni z owego. Ale odrywam myśli od złych myśli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, Wiesz co to jest pomoc ? nic nie wiesz bo nawet nie widziałaś na oczy żadnego trupa który popełnił samobójstwo , a Twoje pierdolenie na temat facetów i całej otoczki jest nie na miejscu , chcesz się wyżyć na facetach słownie to idź do kawiarni na kawę tam Cię usłyszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poinformowany, ja widziałam "trupa" który na moich oczach popełnił samobojstwo... i co w związku z tym? jestem jakaś lepsza? Bardziej mogę pomóc niż Candy?

A z tego co zauważyłam (moje subiektywne zdanie) Candy się na nikim nie wyżywa :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co to jest pomoc ? nic nie wiesz bo nawet nie widziałaś na oczy żadnego trupa który popełnił samobójstwo ,

aj no tak.. masz racje. Jak sie nie widzialo zwlok to nie ma mowy o pomocy :(

a Twoje pierdolenie na temat facetów i całej otoczki jest nie na miejscu ,

bo? Nie pasuje do Twoich wyobrazen? Przepraszam ..juz wiecej nie bede :uklon::lol:

chcesz się wyżyć na facetach słownie

Nie widze takiej potrzeby.. lubie meski rod i dobrze z nimi dogaduje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×