Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

slow motion, no niestety bez zmian. W nocy prawie w ogóle spać nie mogłam, dużo myślałam i jestem zestresowana do tej pory. Nie umiem sobie poradzić z tą sytuacją.

 

-- 08 wrz 2012, 10:12 --

 

slow motion, a jak u ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to masz sowę %21laugh.gif

 

kamu.jpg

mam nadzieję ze to nie apropo mojego oka ta sowa, napisałam Ci o tym złocie takie długiego posta,ale sie skasował niechcący :evil: , juz o tym złocie czytałam kiedyś, zastanawiam się czy właśnie złoto mi nie rozniosło na samym początku na całą powiekę,ale przyznaję się bez bicia,że nie było dezynfekowane, ech, byłam zafiksowana wtedy na lecznicze własciwosci złota i czytałam czasem jak sie zafiksuje w jakimś temacie to wszystko wtedy czytam szukam ksiązki, gazety, telewizja, internet , ale mam kika tematów , na które fiksaja minęla ,ale ciekawość została wszechświat ciemna energia, maeria, teoria inflaccji, teoria wzglednosci i takie tam kiedyś byly geny i neardeltalczk i wogóle wiel a geny tez zostały chociaz to piierwsze zainteresowanie zostało , chyba w sumie napisałm całego posta, którego przz przypadek skasowałam, ty moj kowalu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powietrzny Kowal,

nie twierdzę ,ze nie jest fajna tylko te jej oczy a ,że ja mam spuchnięte to tak mnie się skojarzył kurna,nosz, chyba trochę sie przewrażliwiłam , spoko, pewnie ,ze lubię ciekawostki juz patrzę i jakby co to napiszę co i jak i czy sie podobało czy nie, :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planowałam dzisiaj spacer dłuższy. Ale najprawdopodobniej nie dojdzie do niego. Bolą mnie potwornie plecy. Czy to planowane wyjście jest powodem bólu?? Obawiam się, że tak. Nie będę jednak karcić siebie za to, po rozmowie z Mężem stwierdziłam, że nie mogę za wiele od siebie wymagać, dyscyplinować siebie na każdym kroku.

 

Wczoraj za długo czytałam, siedząc w nieprawidłowej pozycji i dzisiaj skutki odczuwam.

W książce, którą dostałam do przeczytania od p.Psychoterapeutki, autor, znamy amerykański psychiatra i psychoterapeuta-Irvin D. Yalom, zdecydowanie pochwala jednoczenie się na forach, które są grupami wsparcia wzajemnego, ludzi podobnie doświadczonych przez los...

Książka świetna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, trudno, następnym razem się uda. :) Mi się marzy pojechać z chłopakiem do puszczy kampinoskiej na spacer..będę do tego dążyć..dziś jedziemy tak po prostu pojeździć po mieście, może w stronę nowego gabinetu psychologa. :) I mam nadzieję, że na spacer też. Lubię takie powietrze..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też ii własnie dlatego planowałam to wyjście. Wczoraj wieczorem byliśmy długo poza domem.

Być może myślę o środowym zadaniu??? We wtorek też chciałam jechać z Mężem do Jego Córki??

Chyba trochę za dużo planów :mhm:

Tak bardzo się cieszę, że jesteś w dobrym nastroju Dominiko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×