Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

girl anachronism, a próbowaliście potem porozmawiać o tym?

Siedzimy właśnie i gadamy (wyszedł do sklepu). Jestem tak wyprana z emocji, że siebie nie poznaję. Gadamy jak przyjaciele, nigdy nie byłam jeszcze tak szczera. Niby jest pozytywnie, a ja mam ochotę wnieść pozew o rozwód. Tak mnie to rozładowało emocjonalnie jak jeszcze nic w życiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, O ile się nie trafi na grabarza , bo zamiast wracać ze zniczami i latarniami wraca się z grabiami w dupie :Ptaki sucharek :P

http://kwejk.pl/obrazek/1274549 znalazłem coś o siostrze :o

 

-- 30 cze 2012, 20:46 --

 

Jak siostra go widzi ? ja widziałem z przedniego i bocznego profilu , jednak ten drugi częściej :shock::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, ja też mam sucharek: w co lubią się bawić dzieci grabarza? W chowanego! :lol::lol:

 

-- 30 cze 2012, 19:52 --

 

http://kwejk.pl/obrazek/1274549 znalazłem coś o siostrze :o

ale że ja pracuje w piekle? :D Czy Ty mnie tam wysyłasz? :D Tak czy siak braciuszku, ja rodzenstwo jestesmy na siebie skazani :P

 

-- 30 cze 2012, 19:53 --

 

Tomcio Nerwica, a tego gostka widzę tak jak Ty, ale mózg mi to rozje.... ło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Ten siostry był śmieszniejszy , mój jak zwykle prostacki :P chłop wyjdzie ze wsi ale wieś z chłopa nigdy :lol::P

 

ale że ja pracuje w piekle? Czy Ty mnie tam wysyłasz? Tak czy siak braciuszku, ja rodzenstwo jestesmy na siebie skazani

Chodziło mi o to , że siostra pracuje w piekle 8) w końcu siostra to taka mrokness darkness ( dobrze napisałem ? ) a ja jestem grzeczny :angel:

 

-- 30 cze 2012, 21:03 --

 

Snejana, Mi też ale nie tak bardzo jak grupa tych studentów z Uralu :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, skoro brat, my oboje wiesniaki ;D jasne, że brat jest grzeczny.... do momentu aż sam w domu zostanie :P

 

-- 30 cze 2012, 20:15 --

 

-- 30 cze 2012, 21:03 --

 

Snejana, Mi też ale nie tak bardzo jak grupa tych studentów z Uralu :zonk:

czekaj bo ja już nie nadążam :D co Tobie też?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Siostra też grzeczna do momentu gdy w domu nikogo nie ma ... póżniej to już sodoma i gomora :P

 

czekaj bo ja już nie nadążam co Tobie też?

No mózg mi rozjebało zdjęcie tego gostka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Nie wiem , po ostatnim razie mi jeżyk nie wyrwało a wypaliło , pomyliłem znicze zamiast napić się z tego gdzie wlaliśmy wódkę złapałem jakiś inny i napiłem się wosku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×