Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Bellatrix, ja to morze nie ale może jezioro albo jakiś zalew, może. :D

Ostatnio nienajlepiej z moim głosem więc średnio cieszę się na tę spektakularną prezentacje 'rychło w czas'. Mojemu gardziołkowi należą się wakacje i jakiś laryngolog. Jest w opłakanym stanie co daje swój efekt w cudnym śpiwogroniu mym.

 

-- 01 lip 2012, 09:50 --

 

Snejana, ojejej ;P

 

-- 01 lip 2012, 09:50 --

 

Tomcio Nerwica, czejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, czytam o sekcjach zwłok moich przyjaciół z Uralu :lol: co tam u brata?

piszę mając forum włączone na duzym telewizorze, bo mi tata dał taki fajny kabel do lapka, ale wszystko jest duże 8)

 

-- 01 lip 2012, 10:03 --

 

LATEK50, diabełki witają :twisted::twisted::twisted::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Przecież tu już wszystko wiadomo , jakby to powiedział Bonus " zabił ich pech " :lol: a u mnie żle się zaczął dzień , noga mnie boli , jestem głodny jak zwykle i nie wyspany :P

 

-- 01 lip 2012, 11:08 --

 

LATEK50, Siema :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, < dziękuje , chciał podarować wieniec ale okazało się, że został na cmentarzu > siostra by tego nie zrobiła , chyba , że akurat piła gdzieś na cmentarzu w Uralu :P

LATEK50, A co ja mam powiedzieć , do fontanny zawsze pełno hołoty o każdej porze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LATEK50, Nigdy nie miałem okazji się wykąpać w błocie , więc muszę się wybrać na Woodstock tam za darmo można odbyć taką kąpiel :P też jesteś z miasta ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykończony, http://pl.wikipedia.org/wiki/Tragedia_na_Prze%C5%82%C4%99czy_Diat%C5%82owa

http://infra.org.pl/historia-/zagadki-dziejow/912-ucieczka-z-gory-umarych

http://www.ermaktravel.com/Europe/Russia/Cholat-%20Syachil/Kholat%20Syakhl.htm - werjsa angielska moim zdaniem najbardzie wiarygodna (+plus zdjecia umarlych) ja i kolezanka wlasnie robimy translacje (fajny sposob by nie zapomniec angielskiego przez wakacje :D)

Tomcio Nerwica, hmmm jezeli tak to możliwe, ze brat też gdzieś tam był, może wystraszyły ich lecące bokserki? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, To możliwe , tym razem tak wysoko je rzuciłem , że zawisły na słońcu :P

 

-- 01 lip 2012, 11:51 --

 

LATEK50, Nawet jakby się pojawiło błoto w mieście , to dziwnie by to wyglądało jakbym w centrum miasta w kąpielówkach kopał się w błocie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana,

Jak "nowoczesny" Anioł w tym leśnym odstępie.

Ach gdyby panowie wiedzieli , że to tylko twarz anioła a dusza diabła :P:lol: u mnie na odwrót :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×