Skocz do zawartości
Nerwica.com

Uzaleznienie od strony internetowej?


katikati

Rekomendowane odpowiedzi

Leków nie tknę na pewno, a co do psychologa to bardzo duzo rozmawiam z mamą i sporo mi to daje, wiec moze obędzie sie bez. A jak juz nie dam rady funkcjonowac to wtedy sie zgłosze.Piję melisne i biore czasami leki nasenne .

 

Twoja mama nie jest psychoterapeutą.

W relacji psycholog-terapeuta nie ma miejsca na spoufalanie takie, jak to bywa z mamą.

Fajnie,że Cię wspiera.

Ok, wzbraniasz się.

To Ty decydujesz o sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kahir, Wszystko zależy od konkretnego przypadku, ale jeżeli pacjent źle na nie reaguje (a takich osób jest sporo) to jest najlepszy przykład na to, że jednak nie jest to prawdą i warto zastąpić leki czymś innym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od konkretnego przypadku, ale jeżeli pacjent źle na nie reaguje (a takich osób jest sporo) to jest najlepszy przykład na to, że jednak nie jest to prawdą i warto zastąpić leki czymś innym.

chodzi o to, że czasem nie da się zastąpić niczym innym. zaburzenia psychiczne, to choroby jak każde inne i niekiedy wymagają leków. zgodzę się, że sporej części pomniejszych zaburzeń można się pozbyć bez leków, ale to trwa zazwyczaj dłużej i jest cięższe. po co się męczyć? zresztą leków jest cała masa i podejrzewam, że prawie dla każdego znajdzie się taki, na który będzie dobrze reagował. nie jestem jakiś pro-lekowy, ale uważam, że leki na depresję, nerwicę, etc. są często tak samo potrzebne jak antybiotyk w infekcji bakteryjnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antybiotyki to w ogóle przez większość ludzi są przyjmowane zupełnie niepotrzebnie, a potem tylko osłabiają organizm i powodują kolejne problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antybiotyki to w ogóle przez większość ludzi są przyjmowane zupełnie niepotrzebnie, a potem tylko osłabiają organizm i powodują kolejne problemy.

zgadzam się w 100% :) dodatkowo antybiotyki wybijają naturalną florę bakteryjną organizmu i stajesz się bardziej podatny na np. wszelkiego rodzaju grzybice. cieszę się, że moja mama wierzyła w potęgę homeopatii i nie leczyła mnie antybiotykami ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×