Skocz do zawartości
Nerwica.com

10.04.2011 - 12 miesięcy po tragedii...


montechristo

Rekomendowane odpowiedzi

montechristo, widzisz, Szopik napisała coś zabawnego a Ty po raz kolejny jakiś żenujący komentarz ...... jak ci tak źle to się wyprowadź do innego kraju a jak tak bardzo kochasz Polskę to zamiast wyrzygiwać się przez internet zrób coś pożytecznego dla swojego miasta. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

montechristo, widzisz, Szopik napisała coś zabawnego a Ty po raz kolejny jakiś żenujący komentarz ...... jak ci tak źle to się wyprowadź do innego kraju a jak tak bardzo kochasz Polskę to zamiast wyrzygiwać się przez internet zrób coś pożytecznego dla swojego miasta. 8)

 

Mój dziadek walczył o Wawe w 44" ojciec w 81" a ja mogę sie uczyć (tak jak to robię doktorat na SGH w WAWIE), dawać miejsca pracy tak jak to robię, i pomagać dzieciom z rodzin patologicznych tak jak to robię plus oczywiście doinformowywanie tumanów którzy w rodzinach mieli przekazywane że Katyń to bzdura a Solidarność to motłoch.

 

pa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LukLuk, poczekaj ..... montechristo, już tam pewnie jest 8)

 

No widzisz nie jestem - oglądam w TV o prof. Kalcewie który był represjonowany przez władze ZSRR za to że pisał o Katyniu.

 

Natomiast jeśli chodzi o humor to wypowiedź SZOPIKA zinterpretowałem tak że PO chce zebyśmy robili dzieci bez namysłu (tak jak Komor) żeby potem ,,załatali" dziurę w OFE - czyli dla przyszłych emerytów - bywalców tego forum:)

 

 

Żal.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z montechristo, niestety trochę moderatorka przegięła z tą próbą pokazania nam gdzie nasze miejsce pod pałacem z oszołomami. :D

 

 

 

Pamietam jak kiedyś działał URBAN - który non stop mówił gdzie miejsce tych co myślą inaczej.....

 

 

historia się zatacza...

 

-- 11 kwi 2011, 22:19 --

 

Zgadzam się z montechristo, niestety trochę moderatorka przegięła z tą próbą pokazania nam gdzie nasze miejsce pod pałacem z oszołomami. :D

 

 

 

Pamietam jak kiedyś działał URBAN - który non stop mówił gdzie miejsce tych co myślą inaczej.....

 

 

historia się zatacza...

 

 

20dziesto i 30sto latkowie - pamiętajcie o tym że rząd PO obciął Wam składki na emeryturę!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szopik, litości, jesteś już obserwowana więc radzę się powstrzymać, to co myślę nie ma nic wspólnego z tym, że jestem moderatorem ale musisz to wyciągnąć... chcesz dalej prowadzić personalne kłótnie? :lol:

 

PO chce zebyśmy robili dzieci bez namysłu (tak jak Komor)

Yeah, aż tak blisko jesteś z prezydentem, ze wiesz jak, dlaczego i po co na świecie pojawiły się jego dzieci?

 

 

Pamietam jak kiedyś działał URBAN - który non stop mówił gdzie miejsce tych co myślą inaczej.....

Chyba bardzo ci się to podobało - bo robisz dokładnie to samo 8)

 

 

Swoją drogą nie macie jakiegoś forum w internecie? Jakieś Solidarni 2010 czy I Love PIS ? Wiecie takiego "specjalistycznego" ? Od polityki....?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szopik, litości, jesteś już obserwowana więc radzę się powstrzymać, to co myślę nie ma nic wspólnego z tym, że jestem moderatorem ale musisz to wyciągnąć... chcesz dalej prowadzić personalne kłótnie? :lol:

 

PO chce zebyśmy robili dzieci bez namysłu (tak jak Komor)

Yeah, aż tak blisko jesteś z prezydentem, ze wiesz jak, dlaczego i po co na świecie pojawiły się jego dzieci?

 

 

Pamietam jak kiedyś działał URBAN - który non stop mówił gdzie miejsce tych co myślą inaczej.....

Chyba bardzo ci się to podobało - bo robisz dokładnie to samo 8)

 

 

Swoją drogą nie macie jakiegoś forum w internecie? Jakieś Solidarni 2010 czy I Love PIS ? Wiecie takiego "specjalistycznego" ? Od polityki....?

 

 

cenzura??? czyli brak argumentów??? URBAN mówił że jak się komuś nie podoba to do USA lub gdzie indziej...

Demokracja....to jest coś o czym powinnaś przeczytać, doszkolić się i to jest personalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, nie wiem czemu się unosiś, możesz się nie zgadzać z poglądami ,np. moimi, ale to nie ja próbuje rozkazuję Ci wyjeżdzać z Polski i stać z transparentem za aborcją. ;) Jestem obserwowana, no właśnie nie wiem dlaczego nawet, nie prowadze wycieczek, ale jeśli macie na to ochotę...bo ja nie.

 

Temat jest ogólnie polityczny, wiadomo, emocje i te sprawy, ale trochę obiektywizmu nie zaszkodzi, no chyba nie dasz mi teraz bana. ;) Trochę luzu, i mniej podejrzyliwości do ludzi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hihi obalili rząd Olszewskiego bo bali się lustracji, usiedli do Okrągłego Stołu i liczyli głosy...a my myślimy, że żyjemy w "czystym" demokratycznym państwie, niestety prawda jest inna. :-|

To prawda!!!

 

Ale to był rok 1992 - mało kto zna takie fakty....

 

To jest tak samo jak z Katyniem, tylko cześć społeczeństwa wiedziała że to mord sowiecki, reszta(taka prawda niestety) Ci zindoktrynowani przez raczkujące władze PZPR, gdzie młodzi ludzie, bez szkoły, bez żadnych standardów moralnych, takieDNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! byli stawiani na ,,stołkach" i kazano im TOWARYSZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!wy macie działać a nie myśleć!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

i dzieci takich rodziców co mają dziś powiedzieć???że kim są? w co wierzą?

 

Dno!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja jestem apolityczny... a kto jest prezydentem w ogóle? :roll:

poważnie nie wiem...

a najlepsze jest to,że jeszcze nigdy nie byłem głosować!

NIGDY do cholery :P dobrze,że nie ma przymusu :P

nawet nie wiem jak się głosuje ;) wiem,że coś się zakreśla nie? To pewnie zaznaczył bym Myszkę Miki czy coś :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś obserwowana bo miałaś bana ostatnio, tak cię to dziwi?? :lol:

 

Czy ja ci KAŻĘ gdzieś wyjeżdżać? Czy demonstrować? To są zwykle domeny skrajnie prawicowych "charakterów" więc pudło......

Easy - mi jak się coś nie podoba to przenoszę się tak gdzie mi się podoba i nie żyję beznadziejną nienawiścią tylko ciesze się życiem 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hihi obalili rząd Olszewskiego bo bali się lustracji, usiedli do Okrągłego Stołu i liczyli głosy...a my myślimy, że żyjemy w "czystym" demokratycznym państwie, niestety prawda jest inna. :-|

To prawda!!!

 

Ale to był rok 1992 - mało kto zna takie fakty....

 

To jest tak samo jak z Katyniem, tylko cześć społeczeństwa wiedziała że to mord sowiecki, reszta(taka prawda niestety) Ci zindoktrynowani przez raczkujące władze PZPR, gdzie młodzi ludzie, bez szkoły, bez żadnych standardów moralnych, takieDNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! byli stawiani na ,,stołkach" i kazano im TOWARYSZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!wy macie działać a nie myśleć!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

i dzieci takich rodziców co mają dziś powiedzieć???że kim są? w co wierzą?

 

Dno!

 

tak jest niestety odpowiedź na podziały w społeczeństwie....byli Ci co gineli za Polskę i Ci co mieli pepeszę od STALINA żeby pilnować porządku w Polsce po 1945 - odsyłam do FAKTÓW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

montechristo, pewnie, wszyscy którzy mają inne zdanie niż ty to dno....

Jezu ile w tobie jest nienawiści i złości...jest mi ciebie żal i współczuję ci.......

 

Po raz kolejny - może warto znaleźć sobie jakieś forum polityczne he?

 

 

A może inny kraj? tak jak za KOMUNY????????????????????

 

 

pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie napisze to ciągle atak :mrgreen: no to o czym may dyskutowac o dupie marynie. ??? ;) Mi się nie podoba podejście do katastrofy smoleńskiej obecnego rządu, chyba duża część społeczeństwa nie poklepie Tuska po ramieniu za to...

 

O a uszczypliwość to chyba domena strony na lewo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to boli najbardzej - prawda?

 

 

To jest tak samo jak z Katyniem, tylko cześć społeczeństwa wiedziała że to mord sowiecki, reszta(taka prawda niestety) Ci zindoktrynowani przez raczkujące władze PZPR, gdzie młodzi ludzie, bez szkoły, bez żadnych standardów moralnych, takieDNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! byli stawiani na ,,stołkach" i kazano im TOWARYSZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!wy macie działać a nie myśleć!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

i dzieci takich rodziców co mają dziś powiedzieć???że kim są? w co wierzą?

 

Dno!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×