Skocz do zawartości
Nerwica.com

Terapia


Badziak

Rekomendowane odpowiedzi

Umówiłam się na terapię, termin mam już za tydzień. I w związku z tym chciałam spytać czy każdy psychoterapeuta prowadzi terapię w różnych nurtach czy tylko w jednym konkretnym? Bardzo zależy mi na terapii behawioralno-poznawczej, bo ponoć u osób z fobią społeczną jest jedną ze skuteczniejszych. Tylko nie wiem właśnie czy nie powinnam była podkreślić tego już przy rejestracji. Czy jeżeli okaże się, że to terapia psychodynamiczna to będę mogła zrezygnować i zachować skierowanie? Czy panie w rejestracji wiedzą w jakich nurtach pracują poszczególni psychoterapeuci? Zazwyczaj specjalizują się w jednym czy kilku nurtach? Jest gdzieś w internecie spis terapeutów i nurtów w jakich prowadzą sesje?

 

-- 31 sty 2011, 20:02 --

 

Niepokoi mnie jeszcze jedna rzecz; umówiłam się dzisiaj, a termin mam już za tydzień. To w Rzeszowie są takie szybkie terminy czy coś tu jest nie tak? Może panie rejestratorki umówiły mnie do psychologa, a nie na terapię :roll: W wątku rzeszowskim ludzie się skarżą, że muszą czekać po parę miesięcy, a niekiedy nawet rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×