Skocz do zawartości
Nerwica.com

Moja depresja , moja muzyczna twórczość


MC87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam choruję od 7 lat na depresję oraz zaburzenia lękowe . Jest mi ciężko i jedyną ucieczką od bólu stała się muzyka . Chciałem zaprezentować wam twórczość chłopaka który codziennie ze sobą walczy

.

Odstawiłem wszystkie leki oprócz tych nasennych które też niedługo się skończą . Leki antydepresyjne zmieniają mnie od środka . Nie mogę pisać tekstów gdzieś znika cała wrażliwość . Jedyny efekt jaki po nich uzyskuję to otępienie i brak jakichkolwiek głębszych uczuć . Może uda mi się poznać tu osoby z którymi można pogadać o podobnych problemach . Pozdrawiam wszystkich

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szacunek kolego! Mimo że na co dzień słucham zupełnie innego rodzaju muzyki, to Twój klip przesłuchałem do końca.

 

W życiu ważne jest odnaleźć swoją pasję, coś dzięki czemu można żyć, na przekór wszelkim schorzeniom. Jeżeli tworzenie muzyki sprawia Ci radość i wiesz że jest Twoim przeznaczeniem rób to i nie patrz się na innych. Jednym słowem ręce same składają się do oklasków.

 

Moje słowa nie są może głębokie i odkrywcze, jednak musiałem to napisać po obejrzeniu klipu. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×