Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Rozbawił mnie sms od ex borderaChciałam ciebie ze zryta psycha i wątpliwa moralnością a mam grzecznego prawnika co zarabia siano..nuuudda nie dla mnie

:shock::shock::shock:

 

Dobrze, ze to ex...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, pewnie tak... Tylko wspolczuc. No i niech ukryje w szafie najlepsze ubrania... Nigdy nie wiadomo :roll:

Łoo fuck,nie pomyślałem a biorąc pod uwagę wykonywany przez niego zawód, moglaby miec sporo roboty :lol:

 

-- 19 lut 2014, 12:11 --

 

macieywwa, /cenzura/ mać, masakryczna dziewczyna, z taką to bez kitu nerwica.com gwarantowana

Widzisz, ona ma jedna wade/zalete, jest zjawiskowo piekna kobieta..faceci na nią leca dopóki nie poznają charakteru :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, ona ma jedna wade/zalete, jest zjawiskowo piekna kobieta..faceci na nią leca dopóki nie poznają charakteru :D

 

Zazwyczaj mega piękne kobiety są pierrdolnięte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też byłem z jedną kobieta wybitnie pierdolnięta i przez nią też mam zmieszany humor i częściej jestem na nerwica.com :roll:

Moja ostatnia przez kilka lat chciała ze mnie zrobić świętego katolika (kościół, pielgrzymki, jakieś modlitwy) co jej się jednak nie udało.

Ale najlepsze było to jak pół roku temu jej się odmieniło tak że teraz tylko imprezy i picie. Tego typu zachowanie jednak zaburzyło moją wiarę w ludzi i jej podziękowałem za współpracę :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kokojoko, To tekst Hukosa z tego kawałka

Ale chyba troche tekst przekręcił :D

Przekreciła, to nie ja pisałem..

znam ten kawałek ale nigdy az tak nie wsłuchalem sie w słowa, masz racje podobny tekst..

a czy ma tego prawnika czy dyrektora CPN zupełnie mnie nie rusza,pozostaje tylko współczuc temu panu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dar, O kim konkretnie mówisz? Bo na początku nikt nie mówi, od razu wchodzi Chada.

 

Na samym początku tekst są słowa "Ciężko jest wstać i znaleźć sens dalszej egzystencji..." to mówi Marek Piotrowski 9 krotni mistrz świata w Kickboxingu więc konkretny sportowiec i poza tym bardzo konkretny człowiek. Jakby ktoś był zainteresowany w internecie jest o nim film.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dar, To mylisz kawałki, chodzi ci o ten nowy kawałek Chady? "Tak to się zwykle kończy"? Nie gustuje aż tak w Chadzie, ale to akurat do mnie trafiło.

 

Kliknąłem w ten link u ciebie pod cytatem "Dopóki walczysz jesteś zwyciezca" i wyskakuje piosenka B.O.K - Nie poddawaj się a tam na początku są słowa tego faceta M. Piotrowskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×