Skocz do zawartości
Nerwica.com

Najlepsze nokauty w sportach walki ryjące nie tylko psyche


harpagan83

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę ze jak wyrobi sobie nokautującą siłę ciosu to będzie pretendentem do Pasa.

przeboksowac 12 rund z Kliczkami idzie, skoro Sosnowski wytrzymal 10 z Witalijem, Peter swego czasu 12 z Władymirem. a Adamek ma mocny pysk.

wiec wcale na nokaut isc nie musi. a ze jest w stanie dobrze zapunktowac juz pokazal w wielu walkach

Zwłaszcza ze Kliczki w porównaniu z innymi Championami wagi hevy nie wypadają jakoś rewelacyjnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze jak wyrobi sobie nokautującą siłę ciosu to będzie pretendentem do Pasa.

przeboksowac 12 rund z Kliczkami idzie, skoro Sosnowski wytrzymal 10 z Witalijem, Peter swego czasu 12 z Władymirem. a Adamek ma mocny pysk.

wiec wcale na nokaut isc nie musi. a ze jest w stanie dobrze zapunktowac juz pokazal w wielu walkach

Zwłaszcza ze Kliczki w porównaniu z innymi Championami wagi hevy nie wypadają jakoś rewelacyjnie ;)

sa silni i maja dobre warunki fizyczne. ale Tyson, Holyfield, Haye warunkow nie mieli a mistrzami byli ;) teraz Adamek walczy z jakims kelnerem a potem trzeba trzymac kciuki, zeby mu sie udalo :) bo to w sporcie jeden z wiekszych polskich patriotow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrzucam fajną walke z boksu birmańskiego, co prawda nokautu nie było ale bardzo fajny styl podobny do tajboksu ;)

[videoyoutube=R-O3EUEfJh0&feature=grec_index][/videoyoutube]

 

[Dodane po edycji:]

 

no i filmik z nokautami zadanymi przez największego kozaka wagi ciężkiej w boksie :twisted:

[videoyoutube=IGtX8Woz4RM&feature=grec_index][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bilans walk na zaw. ringu: 89/74/68 [walk/wygr./k.o] - z czego ponad 20 przez k.o w I rundzie - to mowi samo za siebie.

 

[videoyoutube=981lkwNDcVk][/videoyoutube]

 

Joe Frazier, George Foreman, Ken Norton, Muhammad Ali, Larry Holmes - zaden z nich nie chcial z nim walczyc. Z dwoma ostatnimi ostatecznie walczyl i przegral, jednak obaj po walce z Shaversem stwierdzili, ze nigdy wczesniej nikt nie przylozyl im tak mocno :time:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja wiem, że Wy wolicie boks i te wszystkie strasznie brutalne nawalanki, ale ja sobie pozwolę wrzucić tu coś ze sztuki. ;) Bo w końcu karate kyokushin jest bardziej sztuką, a jednym odpowiednim ciosem można wygrać walkę.

W boksie też by można jakby nie nosili rękawic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SamO, dobry dzik, ale i tak dla mnie masterem wszech czasów i wszech wag, był jest i będzie Mike Tyson, po

pierwsze za zajebisty styl walki ( niesamowity balans ciałem, walka z odwrotnej pozycji, szybkie zejscia do półdystansu itp.)

drugie za dojebanie

trzecie za charyzmę i pracowitość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kawałek dokumętu na temat Najleprzego boksera wszech czasów 8)

 

[videoyoutube=eqKRyI4CIIY&feature=related][/videoyoutube]

 

[Dodane po edycji:]

 

[videoyoutube=RF0IbmYWo3g&feature=related][/videoyoutube]

 

[Dodane po edycji:]

 

[videoyoutube=XAdNTi3V6iE&feature=related][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×