Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nietypowa depresja


aleksander_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam 24 lata. Mam pracę w jakiej porządnie zarabiam. Mam dziewczynę którą bezgranicznie kocham a ona mnie. Mam własne mieszkanie, samochód. Żyjemy bez szału ale w niczym sobie nie odmawiamy. Dużo czasu spędzamy razem po pracy i w weekend. Również chodzimy na imprezy osobno - ona z koleżankami, ja - z kolegami. wydawało by się - żyć nie umierać. A jednak... Mam czasami tak że nie chcę NIC! kompletnie! nawet seksu się nie chce. Boję się takiego stanu .... czuję się przygnębiony cały czas nawet jak nie mam stanu że mi się nic nie chce. podpowiedzcie coś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aleksander_pl,

 

A dlaczego chodzicie na imprezy osobno ? Moze cos w zwiazku jest nie tak i to oddzialuje na ciebie ?

Rozumiem od czasu do czasu mozna wyskoczyc samemu, ale jak sie jest w zwiazku powaznym to regularne tego typu wypady zwlaszcza kobiety nie koncza sie czesto dobrze.

 

 

Co znaczy, ze pozonnie zarabiasz ? Tzn, ze zarobek obecny na stan dzisiejszy cie satysfakcjonuje lub czy jednak masz wygorowane ambicje ?

 

Wiesz stany przygnebienia ma kazdy, jednak zeby sie dowiedziec jak to jest moze idz na jakas psychoterapie- prywatnie- moze odkryjesz i poznasz siebie bardziej,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowa, nietypowa......dużo ludzi ma tak, ze na pozór wszystko w ich życiu jest cacy aż nagle okazuje się, że przyłazi depresja......

 

Zenonek, dobrze radzi, fajnie by było iść do psychologa....na pewno coś podpowie........

 

Poza tym, zastanów się, co kiedyś dawało ci radość, zastrzyk adrenaliny, co uwielbiałeś robić....może w twój związek wdarła się rutyna....tak samo jak w całe twoje życie........

Jesteś młody, twoja dziewczyna pewnie też.....poszalejcie troszkę :mrgreen:

 

Poza tym, też się zastanawiam czemu wychodzicie sami....

 

 

iaarok, uważaj z tekstem chciałbym mieć takie problemy jak Ty, bo się kiedyś spełni.........każdy odczuwa inne sprawy inaczej, jeden ma gdzieś, ze nie ma pracy - bo zawsze jakoś się przeżyje a inny z tego powodu wpadnie w depresję.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam 24 lata. Mam pracę w jakiej porządnie zarabiam. Mam dziewczynę którą bezgranicznie kocham a ona mnie. Mam własne mieszkanie, samochód. Żyjemy bez szału ale w niczym sobie nie odmawiamy. Dużo czasu spędzamy razem po pracy i w weekend.

 

Gratuluję.

 

Mam czasami tak że nie chcę NIC! kompletnie!

89% użytkowników tego forum nie chce się zupełnie nic każdego ranka po przebudzeniu, a nie tylko czasami.

Może zatem wyprawa do Indii albo dreszczyk emocji w agencji towarzyskiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×