Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
urm3l

Jak poznac czy jestem chory psychicznie?

Rekomendowane odpowiedzi

Od dziecka obserwuje u siebie rozne napady podlosci wobec ludzi na ktorych mi zalezy. Pozniej tego zaluje. Mial ktos tak jak ja?

Czy to jakas rozpoznana choroba?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak poznać czy jesteś chory psychicznie? To łatwe, w tym celu należy udać się do lekarza o specjalności PSYCHIATRA - on przeprowadzi wywiad a po nim otrzymasz diagnozę oraz wskazówki dotyczące ewentualnego leczenia tych zaburzeń.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Były znajomy chory na nerwicę natręctw tak ma. Na bank to co masz jest jakimś zaburzeniem jeśli pojawia się nieadekwatnie do sytuacji ,ale nie musi przesądzać o żadnej chorobie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

urm, zycie bez podlosci, wydaje mi sie nudne, nie warte przezycia. masz wyrzuty sumienia, bo ci wyprano mozg w dziecinstwie. wmowiono cos, czego nawet nie pamietasz, ze wmowiono. kiedy osobowosc sie ksztaltowala i byles w stanie zrozumiec proste sformulowania. po co rezygnowac z czegos, co sprawia Ci satysfakcje?

zagraj w moja gre i sie wyzwol, porzuc wyrzuty sumienia poddaj sie podloscia, widze juz usmiech na twych ustach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzieki za odpowiedz. nie wiem czy jak pojde z tym do lekarza to ten mnie nei zbedzie i nie powie ze mam taki charakter. boje sie ze wyjde na jakiegos zwyrola.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi