Skocz do zawartości
Nerwica.com

oddech...


player

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem , dusze sie oddycham za szybko , przed chwila lezac nagle zaczolem sie dlawic oddechem jakby czkawka oddechu , przerazony zlany zimnym potem myslalem ze to koniec... czy to tez normalny objaw nerwicy?? malo jem srednio spie na nic nie mam ochoty nie wiem co robic, biore paroksetyne 30mg od ponad 2mcy , moze jakies benzo do tego?? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam (tzn. miałam kłopoty z oddychaniem) tak się u mnie zaczęła nerwica... po porstu zaczęłam sie dusić ( miałam wtedy 13 lat) byłam przerazona bo myślałam że umieram, pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło, było już późno wieczorem i nagle coś takiego- ciemno przed oczami, duszno, czułam sie jak ryba ktora sie męczy na lądzie....zaczęłam "walczyć" o każdy oddech i trząsć sie jak osika ze strachu.... pamiętam jak dziś ten dzień, wszystko bardzo dokładnie chociaż od tego czasu minęło 8 lat... no chyba nawet równe 8 lat ;) teraz zaczyna się mój 9 rok z nerwicą ale zrobiłam ogromny krok do przodu ( wszystkie lęki minęły a było ich duuużo, jedne trwały krotko drugie dłuzej, został tylko jeden mianowicie lęk przed wyjazdami). Ale zeby nie odchodzić zbytnio od tematu to chcę jeszcze dodać , ze od tego czasu jak wystąpił ten pierwszy atak duszności zaczęłam kontrolować oddychanie;/ przez całe wakacje i jeszcze ten czerwiec kontrolowałam oddychanie i często dostawałam ataku paniki że nie mogę non stop o tym myśleć, że jak przestanę to się uduszę... Ten pierwszy raz wyglądał zupełnie jak choroba biologiczna ale majac 13 lat nie mialam pojęcia co to nerwica, nie byłam też w stanie "zdiagnozować" co mi jest... Zrób wszystki badania ale istnieje duże prawdopodobieństwo że to "tylko" nerwica"..... Trzymaj się !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×